Widok

Nie polecam

II LO Temat dostępny też na forum:
Jako absolwentka tejże szkoły odradzam wyboru jej. Chaos, brak organizacji, brak przepływu informacji miedzy nauczycielami a uczniami czy rodzicami, o wywiadówkach czy innych istotnych sprawach często dowiadywałam się tego samego, w dodatku przez przypadek. Poziom nauczania moim zdaniem średni, bez korepetycji moja matura niezbyt dobrze by wyglądała. W szkole rozszerzałam matematykę, angielski i geografie. O ile nauczycielkę od geografii bardzo będę dobrze wspominać, wiele trudu sobie zadała w dobre przygotowanie do egzaminu, co angielski i matematyka... z lekcji tych bardzo mało wyciągałam, pani niekompetentna , gdy ktoś nie rozumiał zadania odpowiadała: Sprawdź sobie w definicji. Z materiałem z matematyki byliśmy bardzo do tylu gdzie w innych szkołach słyszałam ze już od dawna uczniowe lecieli z powtórkami, jednak pomimo ograniczonego czasu pani i tak jakoś nie spieszyło się z omówieniem całego materiału. Angielski, bardzo nudne zajęcia dodatkowo nic nie wnoszące do nauki do matury.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dziewczyno, korepetycje to ty weź z polskiego, bo budowa zdań prostych sprawia ci jakąś ekstremalną trudność."Jako absolwentka tejże szkoły odradzam wyboru jej"... Jak ty zdawałaś do następnej klasy absolwentko ? "" dobre przygotowanie do egzaminu, co angielski i matematyka... z lekcji tych bardzo mało wyciągałam" Dziecko w 6 klasie nie zbudowałoby tak zdania, korepetycje pewnie też nie wiele dały...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Byś się wstydził/a rd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No przecież napisała o poziomie nauczania w tej szkole! Język polski z Pewną Panią to niekończący się feminizm, marksizm, dekonstrukcja mitów, a cała reszta, czyli nauczanie języka polskiego leży i kwiczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry