Widok

Nie polecam zakupów w Agata Meble

Meble Agata Temat dostępny też na forum:
Witam złożyłam zamówienie w Agata meble w gdańsku na stół wysoki połysk wraz z krzesłami koszt ok 4 tyś.Podczas transportu karton z blatem został uszkodzony przez osobę wnosząca.Po otworzeniu przez tą osobę kartonu z wielką łaską bo to nie należy do ich obowiązków okazało się,że owszem główny blat nie został uszkodzony ale nikt nie spr.elementów tzw dokładek które uległy zniszczeniu!!oraz po zerwaniu foli ochronnej były widoczne rysy.Złożyłam reklamacje 20.09.2017r. i czekam do taj pory.Dzwoniąc do działu reklamacji od 2 m-cy po zerowym odezwie z ich str. usłyszałam,że firma transportowa nie poczuwa sie do odpowiedzialności a producent odrzucił reklamacje.Przecież to jest żenujące !!!! .Ludzie nie kupujcie tam mebli.A w razie jakich kol-wiek uszkodzeń po prost nie piszcie prawdy ,nap. po prostu ,że taki towar otrzymaliście .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my w zeszlym tygodniu tez bralismy stol z krzeslami z salonu agaty. bylo szczegolnie niebezpiecznie, bo stol caly szklany. Ale w sobote dowieźli w calosci :D wniesli, nawet odpakowali i pomogli poskrecac bo meza nie bylo do wtorku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też złego słowa powiedzieć nie mogę. Podczas remontu w zeszłym miesiącu robiliśmy zakupy w salonie Agata średnio 2 razy w tygodniu - bo to jakaś lampa, bo to meble, bo to jakieś dodatki, na które żona się uparła. Za każdym razem wszystko bylo super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Xyz - opinia (3 odpowiedzi)

Firma zajmuje się sprzątaniem bloku w którym mieszkam. W zimę śnieg zalega nawet ponad 2 dni od...

Kamila - opinia (3 odpowiedzi)

Przestronny i czysty salon. Dobra jakość usług, doświadczeni pracownicy!polecam

Krzysztof - opinia (4 odpowiedzi)

Zdecydowanie nie polecam i jeśli miał bym możliwość cofnięcia czasu to nie władował bym się w to...

do góry