Widok

Niechciana ciąża

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Na dniach dowiedziałam się ze jestem w trzeciej ciąży. Mam już 8 i 4 letnia corke. Nie mogę jakoś psychicznie dojść do siebie i zaakceptować tego stanu. Ciągle ludzie się ze to zły sen ale niestety. Nie wiem co robić mam kochającego męża i rodzinę która mnie wspiera a ja czuję się taka samotna bo zwyczajnie nie chce tego dziecka i boję się że się to nie zmieni. Ciąże odbieram jak koniec świata, nic mi się nie chce, najlepiej zamknęłabym się w domu i z niego nie wychodziła. Pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to szok, ale kto wie... Może szybko się z tym pogodzisz, oswoisz z tą myślą i wszystko się potoczy pozytywnie.
Kiedy ja odkryłam, że jestem w trzeciej ciąży myślałam, że to jakiś kiepski żart. Mieliśmy dwójkę, długo myśleliśmy nad trzecim i podjęliśmy decyzję, że jednak nie. A tu klops, los sam zdecydował inaczej. Całą noc płakałam. Potem ochłoneliśmy, ze 3 dni później mieliśmy już cały plan na nowe życie . Potem zaczęły sie problemy, wizyty w szpitalu. Ciąży nie uratowano. I znowu płakałam. Nie mogłam się pogodzić, że miało być, było, a nie ma i nie będzie. Minęły 4 lata a ja ciągle myślę o tym, że było by jeszcze jedno.... Potem okazało się, że ze względów zdrowotnych nie powinnam mieć już dzieci, za duże ryzyko dla mnie. I tak jesteśmy w czwórkę, a w naszym domu stoi jeden pusty pokój...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Los, hmm? A to dobre.
A calej reszty, szczerze wspolczuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Usun, skoro nie myslisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyli np. po dwójce dzieci, jak nie chcemy mieć więcej, nie mamy uprawiać już nigdy seksu? Serioooo???
Bo wiesz... Ludzie sie zabezpieczają. Wiedzą, co to antykoncepcja, ale ona czasem zawodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w podobnej sytuacji.Nie wyobrażalam sobie,ze mpgloby być nas więcej niz 4.Trzecie dziecko.To był szok.Brak zgody...Ale przyjęłam wszystko ufając,ze skoro tak sie stało to z czasem odmieni sie moje myślenie.Po kilku tygodniach pogodzona zaczęłam na nowo wszystko układać...Był trud ale też zaufanie...Trzeci synek urodził sie caly i zdrowy.Miłość do niego wypłynęła naturalnie.Dziś jestem wdzieczna,ze jestesmy dużą rodziną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry