Widok

Niemowlak budzi się po około 15 minutach

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,

Może ktoś coś doradzi.
Mój 3 miesięczny bobas ma duży problem z zasypianiem... tzn albo zaśnie przy piersi albo wcale. Nawet jak przyśnie przy piersi i przeczekam pierwszą fazę snu to odłożeniu budzi się po około 15 min. Po takiej pobudce jest totalna histeria.... Najgorsze są wieczory bo po kąpaniu taka histeria po 15 minutowym śnie przeciąga się nawet do 2 godzin. Zaraz oszaleje..... Może to kwestia jedzenia? Pediatra zasugerowała dokarmianie bo waga nam spadła, problem w tym że maluch nie chce złapać butli a mm zwyczajnie wypluwa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może to być problem z trawieniem laktozy - zbadaj w tym kierunku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem histeria bierze się stąd że zasypia przy piersi a budzi się sam i go to przeraza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budzicie jak przysnie przy piersi i dopiero wtedy do lozeczka? Jakie macie metody ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W twoim poście głównie niepokoi mnie spadek wagi .. proponuje skonsultować się z certyfikowanym doradcą laktacyjnym lub dobrym pediatrą, który zainteresuje się przyczyną ZANIM zaleci mm.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mała ma 2 miesiące i od drugiej doby życia nie śpi w ciągu dnia dłużej niż 10-15 minut. Od 9tygodni nie byłam w sklepie, na poczcie, w aptece- nigdzie. Na spacery też nie chce wyjść, bo nie śpi, a kiedy się ją odkłada do wózka czy łóżeczka to jest koszmarny płacz.
Byliśmy u pediatry na szczepieniu i mówiła, że niektóre dzieci po prostu tak mają że potrzebują bliskości, uwagi, ciepła ze strony matki, itp.
Żeby mała przesypiala nam nieco w ciągu doby, lekarz doradziła raz- dwa razy podawać mm, ale bałam się, że odrzuci pierś, więc dajemy tylko raz na noc i śpi 2,5-3h, a potem po karmieniu piersią budzi się co godzinę.
Przede wszystkim musisz iść do pediatry, który może znajdzie przyczynę spadku wagi dzidziusia i dobierze mleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak waga spada, to jednak trzebaby drążyć temat. Jak wypluwa mm, to ściągaj swoje mleko i podawaj butelką może kiepsko ssie, albo tylko ciumka i jest po prostu głodna? Jak wypluwa butlę, to musisz próbować różnych smoków, ja karmiłam piersią i jedną porcje nocną mąż podawał butlą(właśnie moje mleko), bo dziecko non stop cycowe i ja całe noce nie spałam, dlatego jedno nocne karmienie mąż odbębniał butla, mielismy Tommy Tippie tą butele antykolkową, sprawdziła sie super, dziecko wbrew opiniom nie odstawiło cyca, z laktacja nic sie nie stało (jak to twierdzą niektóre matki, że butla równa sie koniec kp), ew. może spróbuj medela calma? tam jest specjalny smok ktory nie zaburza odruchu ssania, ale nasze dziecko od razu go wypluło (kupilismy z uwagi na te opinie odnosnie zaburzenia kp po podaniu butli). powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

do góry