Widok

Nieprofesionalne zachowanie zastępcy kierownika działu Ogród

Witam, kilka dni temu wybrałam się na zakupy do OBI na Kołobrzeskiej, bywam tam od czasu do czasu, ponieważ znam kilka osób, które przeniosły się z konkurencyjnej sieci, a że byłam bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi, dlatego też jak coś potrzebuję , wpadam do OBI. I miło było spotkać Pana, który chciał mi pomóc i zaprowadził mnie do doradcy na dział ogród. Miała kilka pytań, ale nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Na moje pytania, pan z z działu Ogród, odpowiadał od niechcenia, na moje pytanie, gdzie znajdę poszukiwany produkt, powiedział że gdzieś na zewnątrz na końcu. Dokładnego miejsca nie wskazał, nie odpowiedział mi także jaka jest cena, odpowiadając że gdzie w okolicach tylu i tylu to kosztuje. Dodam, że nie było wielu klientów na dziale ogród, a pan który mnie " obsługiwał ", żuł perfidnie gumę. Spojrzałam na plakietkę i jak się okazało ten Pan to zastępca kierownika działu ogród Pan A. Od kogoś kto jest kierownikiem oczekiwało by się profesjonalnego podejścia do klienta.
Dodam, że miło robi się zakupy na działach mieszkać i technika, mili uśmiechnięci ludzie. Pozostali chodzą jakby się czegoś lub kogoś bali.
Pozdrawiam.
Anna M.
Moja ocena
Obi kategoria: Markety budowlane
obsługa: -
 
asortyment: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

fakt, mógł Panią zaprowadzić na dane miejsce, ale znajomość wszystkich cen na pamięć to lekka przesada. Nawet czytniki cen czasami pokazują błąd systemu, a co dopiero jedna głowa ma wszystko spamiętać.
Tyle lat robię zakupy w sklepach budowlanych, raz w Obi, raz u konkurencji i jakoś nigdy problemu nie miałem z nieuprzejmą obsługą.
PS. tak mam na imię Janusz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry