Widok

Niezadowolony - opinia

FLUENT szkolenia językowe Temat dostępny też na forum:
Kurs językowy dla dzieci to totalna pomyłka. Nauczyciel kompletnie nie panował nad dziećmi. Dzieci niezdyscyplinowane, robiły na zajęciach co chciały, włącznie z wchodzeniem na meble i skakaniem z nich. Brak podejścia i duży problem z zachowaniem dyscypliny w grupie, co utrudnia uczenie się innym dzieciom. Rodzice myślą, że jak zakupili kurs to spełnili już warunek zapewnienia dziecku edukacji. Niestety "rozwydrzenie" niektórych jest mocno irytujące podczas lekcji. Całą prawdę o sposobie nauczania odkryła jednak pandemia koronawirusa. Widać i słychać co dzieje się na lekcji prowadzonej online. Dzieci nie słuchają, wysyłają emotikony, rozmowy w dużej mierze są prowadzone po polsku i o wątkach kompletnie nie związanych z tematem. Dlatego z całego serca nie polecam zajęć w tej szkole. Jeżeli taki jest poziom i w innych to strata zarówno czasu jak i pieniędzy. Niestety kurs został opłacony z góry do końca roku i nie ma możliwości dochodzenia zwrotu za wcześniejszą rezygnację. Niepojęte jest również to, że nauczyciel podczas zajęć w szkole skracał lekcje i prowadził do świetlicy grupę nie odrabiając tego czasu na następnych zajęciach. Zachowanie takie jest nie dopuszczalne.Nie polecam
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szanowna Pani/Pan
Na "rozwydrzenie" niektórych dzieci niestety nie zawsze mamy wpływ. Ale zawsze bardzo cenimy sobie uwagi rodziców odnośnie zajęć i na bieżąco reagujemy na pojawiające się problemy. Bardzo żałujemy, że wcześniej nie podzieliła się Pani z Dyrekcją Szkoły fluent swoimi uwagami odnośnie zajęć gdyż tym samym uniemożliwiła nam Pani podjęcie odpowiednich kroków dla dobra wszystkich uczestników.
Zdalne nauczanie dla wszystkich uczestników było na początku nowością, a szczególnie małe dzieci chętnie odkrywają możliwości techniczne próbując różne dostępne funkcje programów rozwijając swoją ciekawość poznawczą. Rodzice nie zawsze mają możliwość uczestniczyć w lekcjach zdalnych by pomóc ale i również przypilnować własne dziecko. Po pierwszej fascynacji nauczyciel wprowadził należytą dyscyplinę. Przyczynił się do tego między innymi podział większości grup na mniejsze podgrupy 2,3,4 osobowe, które zastosowaliśmy dla potrzeb zajęć zdalnych bez dodatkowych opłat. Lektorzy punktualnie rozpoczynają i kończą zajęcia. Proszę sprawdzić godziny lekcji danej grupy podane w aktualnych informacjach do rodziców. Następnym razem bardzo prosimy o zgłaszanie w pierwszej kolejności Dyrekcji Szkoły fluent na bieżąco pojawiających się trudności podczas zajęć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Patrycja - opinia (3 odpowiedzi)

Super placowka, fantastyczna opieka, "ciocie" sa bardzo zaangazowane i widac, ze robia to z...

Gramatyka język angielski (8 odpowiedzi)

Szukam kursu z gramatyki języka angielskiego dla początkujących. Może też być jakaś książka,...

Tragedia (3 odpowiedzi)

Beznadziejny poziom nauczania,nie sprawdzanie prac, niski poziom wyposażenia, komputery to jakiś...

do góry