Widok

Nigdy więcej Komandora

Zamówiłam zabudowę oraz drzwi wejściowe przesuwne do pokoju syna. Po spotkaniu z projektantem byłam zachwycona - pełen profesjonalizm, doradztwo, kontakt aż do dnia wykonania usługi, wszystko w terminie, materiały takie jak wybrałam. Sam montaż - żenada. Zabudowa wygląda ładnie, ale szczotki odchodzą od drzwi szafek, a przy zakładaniu dolnego toru dla drzwi wejściowych płytka podłogowa została uszkodzona. Zdarza się, nie jestem specjalnie roszczeniowa, to bym przeżyła, ale wczoraj górny tor wraz kołkami odpadł od ściany!!! Całe szczęście stałam obok i przytrzymałam drzwi, żeby nie wypadły, a co gdyby tam akurat stało małe dziecko? Wielka szkoda, że w przeciwieństwie do większości znanych mi firm, Komandor nie umożliwia chyba złożenia reklamacji online - ja nie znalazłam takiej opcji. Same kłopoty i zawracanie głowy, żałuję, że skorzystałam z usług tej firmy.
Moja ocena
obsługa: 3

oferta: 2

jakość usług: 2

terminowość: 5

przystępność cen: 5

ocena ogólna: 2

3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ciągu tygodnia po moim poście poprawiono montaż drzwi, górny tor wygląda na solidnie przymocowany. Dziś wymieniono płytkę podłogową (podałam nazwę i kolor, na szczęście panu udało się kupić płytkę w identycznym odcieniu). W międzyczasie reklamowałam zabudowę - jednak można zrobić to online - niewielka usterka została usunięta w ciągu kilku dni. Być może miałam pecha do pierwszej ekipy monterów, ale do obsługi reklamacji nie mam żadnych zastrzeżeń. Gdyby wszystko od początku zostało zamontowane jak teraz moja ocena Komandora byłaby bardzo pozytywna. Szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry