Widok

Nigdy więcej tej firmy

Qualitum Temat dostępny też na forum:
O ile meble zostały zrobione szybko to cała reszta to porażka. Jakość materiałów i wykonania pozostawia bardzo wiele do życzenia. Część mebli wykonana niezgodnie z uzgodnieniami z pierwszego spotkania (Inne kolory i wymiary). Uszkodzili przy montażu ściany i sufit. Mimo zapewnień, że uwzględniają umiejscowienie gniazdek elektrycznych zrobili meble tak, że zakrywają i blokują gniazdka. Wszystko się może zdarzyć ale trzeba znaleźć kompromis, niestety problem polega na tym, że nie ma teraz z nimi żadnego kontaktu. Mimo, telefonów, sms'ów, pisma brak jakiejkolwiek chęci współpracy i rozwiązania problemu.
Moja ocena
Qualitum kategoria: Zabudowy, meble na wymiar
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, szkoda że autor nie przestawił się z imienia i nazwiska byłoby łatwiej wytłumaczyć problem. w 100% przypadków gdy ktoś z firmy zawinił jest przeprowadzona wymiana części elementów lub całości. Czasem bywa tak, że proces na wymianę lub wyprodukowanie nowych elementów jest długi, ale każdy klient zostaje doprowadzony do końca tak aby zażegnać konflikt i aby klient miał tego czego oczekiwał. Firma nie jest w stanie po pomyłce wyprodukować meble w 24 godziny czy w dwa tygodnie jeżeli często są elementy lakierowane czas oczekiwania wynosi około miesiąca czasu, ponieważ taki jest proces. Meble są produkowane z wysokiej jakości materiałów oraz jakość wykonania jest na dobrym poziomie. Firma nie szuka wrogów i każdą sprawę dąży do rozwiązania w jak najlepszym stosunku dla obu stron. Klient zawsze jest stawiany na pierwszym miejscu i dążymy do zaspokojenia jego oczekiwań bez absurdów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szkoda, ze tak mądre rzeczy można przeczytać tylko w Pana komentarzu na forum, a nie ma tak w rzeczywistości. Już współczuje każdej osobie, która się na to nabierze. Chciałabym zobaczyć ta „ wysoka jakość materiałów”, szkoda ze moja kuchnia nie została z nich wykonana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko co napisał Pan Piotr- NIGDY WIĘCEJ TEJ FIRMY- potwierdzam.Firma nieterminowa i nierzetelna. Jak wezmą pieniądze, nie ma kontaktu i zainteresowania. Zdecydowanie nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Weronika - ocena (3 odpowiedzi)

Pełen profesjonalizm. Super kontakt z Panem Dariuszem, wszystko przebiegło gładko i według...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry