Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Byliśmy, ale czy wrócimy ? wątek zamknięty Byliśmy w poniedziałek - wystrój przepiękny - widać, ze ktoś tu nie...
~3Citi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam restauracji, poszliśmy z ciekawości po kuchennych rewolucjach,...
~Gość
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

guacamole z kiełkami ???? wtf wątek zamknięty nie wiem jak po hiszpansku sa kiełki ale guacamole pomyslu pani gesler to...
~radzik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Okropne wątek zamknięty Ceny w karcie nieadekwatne do ilości i jakości podawanego jedzenia. Sałatka z...
~Koko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Smacznie i oryginalnie wątek zamknięty Jestem klientem od czasów Pod Przykrywka, zawsze potrawy smaczne i...
~Jurij
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Beznadziejna muzyka w sobotę wątek zamknięty Byłam kilka razy w sobotę w klubie Noce i dnie, bardzo słaba muzyka do...
~Anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Zmiana na gorsze wątek zamknięty Przykład jak można zepsuć wystrój wnętrza.
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Nie Polecam!!!! wątek zamknięty Nie Polecam restauracji Cuba Banana na początek bardzo długo trzeba czekać na...
~Xxx
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

nie polecam wątek zamknięty Byłam jakiś czas temu pustki, ceny za wysokie i to bardzo. Obsluga nie mila...
~...
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Klient to dla nich śmieć wątek zamknięty Podczas imprezy z koleżankami i spotkania po latach niestety nie czułyśmy się...
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

wielki gadsby wątek zamknięty koncert , muza, obsługa oki. no cóż ceny tylko takie nie halo za alkohole
~jendroben
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

alkohol bez alkoholu wątek zamknięty poszłam potańczyć, napić się drinka, a w zamian zmarnowałam wieczór i...
~lusi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Miejsce którego brakowało wątek zamknięty Jestem mieszkańcem okolicy klubu i od wielu lat brakowało mi pubu, dyskoteki...
~Arturinio
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Słabo wątek zamknięty Byłem wczoraj. Klimat, wystrój miejscówka super. Reszta to zmarnowany...
~RDC
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Bardzo ciekawe miejsce wątek zamknięty Miałam okazję by w tym miejscu już po raz drugi. Jestem z Moreny i dla mnie...
~zh
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 stycznia 2018

Drinki owocowe wątek zamknięty Lokal fajnie urządzony. Kiedyś były pyszne drinki - robione z owoców, pięknie...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

Dlaczego nikt nie tańczy??? wątek zamknięty Jak może być, że tak świetny Klub, a ludzi na parkiecie brak??? Kiedy...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Tragedia wątek zamknięty Niedobre drinki zbyt dużo syropu dodają, bądź kolorowy drink,jak by się piło...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry