Nova Pierogova

Restauracje Pierogarnie

Gdańsk, Szafarnia 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Całkiem przyjemna pierogarnia wątek zamknięty Odwiedziłam po raz kolejny. Na duży plus zasługuje sam fakt istnienia tej...
~Clio
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Mniamu! wątek zamknięty Idealne miejsce dla każdego łasucha! Niczym Puchatek poszukujący 'miut'...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Fatalna obsługa... wątek zamknięty ...przez ponad 25 minut nie doczekalismy sie podania menu ani ŻADNEGO...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

Smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Odwiedziłem kilka razy i nie mogę złego słowa powiedzieć, bardzo smacznie i...
~Krzych
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Czytajcie uważnie rachunki wątek zamknięty Po pierwsze - czytać rachunki i uważać na portfele. Kolega zamówił dwa...
~Krzysztof
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

Weekendowy cenny czas... wątek zamknięty Byłam tam kolejny raz i aby nie stracić dobrej opinii o tym miejscu zwracam...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Kolejna wizyta wątek zamknięty Niedawno napisałem mało pochlebną opinię opisującą mój pierwszy kontakt z...
~Kient (przekonany)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Byliśmy rodzinką 2+1 w niedzielę 1.06.2014. Złożylismy zamówienie (raz...
~Klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi komentarzami skusiłam się z rodziną na pierogowy...
~Ania
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Znakomite pierogi wątek zamknięty Polecam to miejsce. Pierogi na 6.Menu nie jest przekombinowane, ale też...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

klient - opinia wątek zamknięty Rozumiem, że dzisiaj niedziela, ale pani kelnerka mogłaby się czasem...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam. Dziś byłem z córka i pierogi były szybko podane i były bardzo dobre....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

POLECAM MŁODYM MAMOM:) wątek zamknięty nova pierogova to smaki bez konserwantów i innej chemii, wcześniej jako...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Prawdziwe, pyszne pierogi w super cenie! wątek zamknięty Jadłam już ok. 20 razy w Novej Piergovej i nigdy się nie zawiodłam. Właściwie...
~lilunia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Najlepsze pierogi w Gdańsku wątek zamknięty Dziś za namową koleżanki z pracy trafiłem do Nowej Pierogowej nad mariną. Na...
~Janczek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Spadająca jakość usług... wątek zamknięty Wybraliśmy się dziś ze znajomymi do Novej pierogovej na obiad. Zamówiliśmy...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

odradzam zamówienia telefoniczne wątek zamknięty Zamówiłam dwie porcje pierogów i do tego trzy sosy. Pierożki miały być...
~superdidi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Chrzciny wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za perfekcyjnie zoorganizowane chrzciny naszego Syna!...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

niesamowite... wątek zamknięty jak człowiek może uzależnić się od pierogów! :) Obsługa przemiła, menu na...
~malutka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

smacznie! wątek zamknięty wszystko wyśmienite, na pewno wrócę! :)
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry