Nova Pierogova

Restauracje Pierogarnie

Gdańsk, Szafarnia 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniała pierogarnia wątek zamknięty Od mojej pierwszej wizyty stałam się stałą klientką i z przyjemnością polecam...
~Zofia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Pierogi z jagodami jak u mamy wątek zamknięty Polecam, weszlismy przypadkiem, domowe pierogi ,miła obsługa i przystepne...
~kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Pyszna rewelacja wątek zamknięty W menu - dawno nie widziałam tak dobrze, estetycznie, przejrzyście i...
~dusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Pyszna porcja pierogów wątek zamknięty Świetna pierogarnia, wystrój lekki i odprężający w delikatnie morskim stylu....
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Dziś odwiedziliśmy tę "pierogarnię" i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony....
~Bart
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Smacznie i przytulnie wątek zamknięty Polecam wszystkim. Dzieci zachwycone pierogami szarlotkowymi z lodami a...
~Izabela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

Gorąco i smakowicie POLECAM!!! wątek zamknięty Nova Pierogova to świetne smaki pierogów i pyszne zupy. Jestem ogromną fanką...
~Izabela410
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Serdecznie dziękujemy :)))) wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za pięknie zorganizowane przyjęcie komunijne naszej...
~Rodzice Antosi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

najlepsze pierogi w Trojmiescie wątek zamknięty jestem fanem pierogow w kazdej postaci i to z pewnoscia byly najlepsze, jakie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Niezapomniane chwile w uroczym wnętrzu przy talerzu pełnym pysznych, świeżo...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

uwielbiam takie lokale wątek zamknięty Trzeba przyjść i się przekonać. Pierogi pyszne, ładnie podane. Lokal małyz...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Przepyszne pierogi, miła obsługa, bardzo przyjemne miejsce:) wątek zamknięty Witam, Pierogi przepyszne (meksykańskie i z wędzonym boczkiem), bardzo miła...
~zadowoloni klienci
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Absolutnie fantastyczne! wątek zamknięty Pierogi fenomenalne - dzięki Pierogovej pokochałam pierogi ruskie, których...
~Ania
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Swietny punkt na mapie Gdańska wątek zamknięty dużo pisać nie trzeba. lokal który koniecznie trzeba odwiedzić :)
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Aga - opinia wątek zamknięty Polecam z kaszą gryczaną i twarogiem! Delikatny, łagodny smak, idealna...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Duzy potencjał, jednak coś nei styka.... chyba RUSKIE wątek zamknięty Jak wiadomo w Polsce najczęściej jemy pierogi ruskie :) Niestety w...
~Dexaf6f
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

NAJLEPSZA NP! wątek zamknięty kuchnia i obsługa - fantastyczna! Bardzo polecam. Moją ulubioną pozycją są...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

smakowitości wątek zamknięty Pierogi są pyszne, ciekawe wariacje smaków, ale polecam też wspaniałe ciasta...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Znowu jestem głodna ;D wątek zamknięty Polecam gorąco! Już jak to pisze robię się głodna ;P Pierogi, które proponuje...
~głodna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

cud miód i orzeszki wątek zamknięty zdecydowanie jakość sama w sobie ciasto na pierogi delikatne cud miód i...
~rEne
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry