Widok

Nowy ksiądz w parafii św. Boboli?

Właśnie wróciłem z mszy na której kazanie wygłosił jakiś starszy, siwy ksiądz. Czy ktoś wie kim jest? Nie widziałem też prałata Czerwińskiego. Czy wiecie, co się z nim dzieje? Pytam, bo jakiś czas nie było mnie w tym kościele, a nie obiło mi się o uszy żadna zmiana stanowisk.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dajmy im szanse ... wspierajmy modlitwą ..
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
a że wszystkich lubi , to ze wszystkimi trzyma .. tak słyszałam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
najważniejsze że "oprawca" dzieci kochający inaczej już odszedł :(
ale niesmak zostanie już chyba na zawsze :(
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 13
A o którym chwilowym zastępcy mowa?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co pisałem o chwilowym zastępcy, to sobie przeczytaj sam początek wątku. W Styczniu za Czerwińskiego przyszedł ks Henryk Bietzke.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedno jest pocieszające, że pozbyliśmy się wreszcie tego mafiozo vel pedofila vel boksera.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 16
Żeby się go pozbyć to musisz wyjechac z miasta. Bo po słowach to ty mi raczej wyglądasz na osobę o której piszesz...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
Szkołę sfinansowało Państwo jest to szkoła publiczna :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 22
naukę w niej tak. Ale szkoła nie była budowana raczej za państwowe, a na pewno nie tylko za nie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niestety w znacznej mierze za państwowe pieniądze postawiono ją.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 20
Niestety mało wiesz. Może najlepiej najpierw się dowiedzieć dokładnie, a nie z plotek osiedlowych.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
brzydko tak pisać o nim.przeciez widac ze za pieniadze z inwestycji rozbudował parafie wybudował szkoły i sie stara pakowac w kosciół a to jaki ma charakter nie nam oceniać
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
ty nie musisz dawac na tace nikt cie do tego nie zmusza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja wam powiem jedno nie nam oceniać WSTYDZIE SIĘ czy jeden z drógim jest lepszy co zrobiliście w swym życiu dobrego a co złego oceńcie się sami
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6
ale masz pojęcie, aaahhhhaaaa, panstwo hhhhaahhhaaa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
wstydzić to się powinien Czerwiński, że zamiast udzielać sakramentów, to najpierw cennik wyłożył na stół.
dlatego tam nie chodzędo kościoła, tylko do św. ducha.
zamiast służyć Bogu i ludziom, zbierał kasę od ludzi którzy czasem nie mieli. przykre ale prawdziwe
Potem księża się dziwią że mlodzież do kościoła nie chce chodzić...
a na kazaniu u Czerwińskiego nasłucha się tylko o pieniądzach, które to non stop są mu potrzebne,. a biednym ludziom to nie są potzrebne do życia, czy choćby wyprawienia komuni czy chrztu dziecku??
Ale czerwiński tylko myślał ile zgarnie jak ktoś przychodził do niego do biura.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 12
Tego "nowego księdza" dobrze znałam z parafii pw. Michała Archanioła na Oksywiu. Powiem krótko: gdyby wszyscy księża tacy byli, kościoły pękałyby w szwach. Taka jest moja opinia o księdzu Sławomirze. Ja Go pamiętam jako odpowiedzialnego i dobrego człowieka, duszpasterza. Pozdrawiam.
P.S. Przyłączam się jednocześnie do grona niezadowolonych z "panowania" księdza Czerwińskiego. Cennik cennikiem, ale jaką KARTOTEKĘ w biurze parafialnym miał! CBŚ może się schować hehe! Szczyt bezczelności ! Tyle w temacie !
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
kartoteka jest w każdej parafii.

Ja Czerwińskiego też nie lubiłem. Ale dzięki jego zachowaniu kościół jest zadbany, jest nowy budynek szkoły, kościół ma ogrzewanie geotermalne itp.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Prpboszczy Czerwinskiego nie bedzie juz.Jest na "emeryturze".Szkoda
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 10
Czego sie czepiacie ks Czerwinskiego ,pracowal ciezko tyle lat wyjezdzal za granice pracujac co Wy wszyscy wiecie z zera was zazdrosc ze dorobil sie bo jest z bogatej rodziny i szanowanym proboszczem zejdzcie z niego parafianka .B
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry