Widok

Nowy ksiądz w parafii św. Boboli?

Właśnie wróciłem z mszy na której kazanie wygłosił jakiś starszy, siwy ksiądz. Czy ktoś wie kim jest? Nie widziałem też prałata Czerwińskiego. Czy wiecie, co się z nim dzieje? Pytam, bo jakiś czas nie było mnie w tym kościele, a nie obiło mi się o uszy żadna zmiana stanowisk.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uszanujmy to co zrobił dla parafii Ks. Parałat Andzej Czewiński. Nie rzucający kamieniem!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
taka prawda
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
pozdrowienia ks.sławka t.a.g
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
sam jestes pedofil a tak wogóle piepszycie głupoty o któruch mic niewiecie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dziwnym trafem moje nazwisko to tez Czerwińska. Mój dziadek rodzony w miejscowości Obory gmina Lisewo woj. kujawsko pomorskie. Przy okazji ;-) skąd jest ks. Andrzej . jak ktoś mi odpisze to będę pisać więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzisz tak sie składa że akurat ziemie przy Unruga były po jego rodzicach, bo moja rodzina znała jego rodziców,
a za co wyleciał, no cóż jedni mówią że za rzekomą lewą kasę inni za układy a jeszcze inni za zboczenia. Jak było nie wiem, ale majątek odziedziczył po rodzinie więc akurat tutaj zarzut nie trafiony.
Jako dziecko chodziłam do niego na religię, nikogo nie dotykał ale okropnie krzyczał i każde dziecko się go bało bo darł się jak ktoś się zająknął podczas odpytywania.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
przez wiele lat była szkołą niepubliczną do której było stać posłać tylko bogate dzieci więc pańswto jej nie wybudowało, ale tego ty nie wiesz bo pewnie w tym czasie nauka cię jeszcze nie iteresowała ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
ks. Czerwiński pochodzi z okolic Wabcza - diecezja toruńska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
klawikowski super ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiedz to dzieciom które gwałcił :(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12
Jakich swoich pieniedzy chba z naszych a te salki byly budowane przez naszych rodzicow a pizniej sobie interes proboszcz zrobil i szkole prywatna otworzyl .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
debil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leszku, widziales czy bezmyslnie powtarzasz plotki z magla?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Srety tety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż Andrzej wydawałoby się kochał pieniądze momentami bardziej niż Boga, takie mam odczucia, co zrobił że został usunięty tego nie wiem, to by) budowniczy chyba już parafia na Obłuże niebedzie miała tak operatywnego proboszcza jakim był Andrzej, zrobił naprawdę dużo dla tego kościoła to jest człek wartościowy i tak jak my błądzić też się jemu zdarzało,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zboczeńcy pedofile
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lubią dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ksiądz Czerwiński został usunięty z kapłaństwa przez Watykan
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A taki był "śliczny ,hamerykański"...no proszę.
Usunięty...I to tak po cichości. Może i dobrze? Bo to wstyd i hańba dla KK. To był kapłan, nawet prałat. A po prawdzie to powinien siedzieć w areszcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydalili oblecha z kapłaństwa a co z prokuraturą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry