Widok

O - opinia

Jedna wielka ściema. Biuro reklamuje się jako miejsce poznania samotnych dusz na poziomie, a nie przedstawiono mi ani jednego interesującego kandydata. Pieniądze zapłaciłam, a Pani Małgosia nie wywiązała się z umowy, zapominając o mnie całkowicie...
Nie dajcie się nabrać tak jak ja się nabrałam.
Moja ocena
obsługa: 3

oferta: 1

klimat i wystrój: 1

skuteczność: 1

przystępność cen: 1

1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem warto poczekać na tego idealnego kandydata. Ja na pierwszą randkę poszłam po 4 tygodniach. Jednak na tyle co poznałam Panią Małgosię wiedziałam, że wystarczy poczekać i zdać się na jej profesjonalizm i doświadczenie w dobieraniu "pokrewnych dusz". Po 4 miesiącach w biurze spotkałam bardzo miłego pana, z którym obecnie jestem w związku. Głowa do góry i proszę myśleć pozytywnie :) szybko nie znaczy skutecznie :) trzymam za Panią kciuki. Myślę że warto usunąć lub zmienić ten komentarz bo niepotrzebnie wprowadza w błąd inne osoby. A aby znaleźć tego odpowiedniego, wg mnie potrzebne są 3 rzeczy - 1. pozytywne nastawienie 2. cierpliwość 3. pomoc Pani Gosi :)
Proszę być dobrej myśli :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ukrywam, że było mi bardzo przykro Pani M czytając Pani opinie na temat Biura i mojej pracy,cieszę się jednak ,że wyjasnilysmy sobie szczerze o co chodziło. Myślę, że to postawa godna podziwu, napisać złą opinię i przyznać się do niej w prywatnej wiadomości. Dzięki chęci szczerego dialogu można zadziałać konstruktywnie z korzyścią i nauką dla wszystkich.
Pozdrawiam serdecznie zarówno Panią M jak i moją ,,obrończynię "panią Kasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry