OKS Kate

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Martyna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ! Najlepszy instruktor Adam ! Lepiej trafić nie mogłam ;)...
~Martyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

Lukasz - opinia wątek zamknięty Polecam instruktura Adama. Prawo jazdy zabrane za przekroczona ilość punktów...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca, podejście do kursanta profesjonalne. Jazdy w miłej i...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do kursanta. Egzamin zdany bez błędu.
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2020

SzymonJ - opinia wątek zamknięty Szkółka która jest profesjonalna, nieustannie rozwijająca się z odpowiednimi...
~SzymonJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

Tosia - opinia wątek zamknięty Dziękuję serdecznie całej ekipie osk kate za świetne przygotowanie do...
~Tosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

arek - opinia wątek zamknięty Super expresowo pełna profeska polecam wszystkim naprawdę warto!!!!!!
~arek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam OSK Kate! Szczególnie instruktorkę Kasię, która w...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

K.A - opinia wątek zamknięty Trafiłam na Pana Maćka, pod koniec współpracy z firmą Osk kate. To był strzał...
~K.A
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tą szkółkę. Do egzaminów zostałam przygotowana w miłej...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam każdemu, zostałem nauczony wszystkich przydatnych...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

Samea - opinia wątek zamknięty Adam Grajber najlepszy instruktor. Dzieki niego zdałam za pierwszym
~Samea
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła w 3city, lepiej trafić nie można ️
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Kacper - opinia wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania Atmosfera super Polecam
~Kacper
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Zdałem! Dzięki Adamowi! Po wcześniejszych perypetiach w innej szkole, która...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Pan Adam ewidentnie najlepszy instruktor w Trójmieście. Dzięki niemu zdałam...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Ada - opinia wątek zamknięty Nauka w świetnej atmosferze. Przemili, przesympatyczni instruktorzy. Bardzo...
~Ada
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Maks - opinia wątek zamknięty Mega szkoła. Profesjonalni nauczyciele. Polecam
~Maks
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Julia K - opinia wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem! Bardzo profesjonalni i życzliwi...
~Julia K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Kursant - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna szkółka, lepiej nie mogłem trafić. Po jazdach z Adamem zdałem...
~Kursant
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry