Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szkoła jazdy wątek zamknięty Poziom nauczania jest tam niezwykle wysoki bo dowiedziałem się tam naprawdę...
~kamsik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

bardzo dobra szkoła wątek zamknięty dostosowują się do każdego, nauka na różnych samochodach i z różnymi...
~Dominik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

super polecam wątek zamknięty Super obsługa, wysoki poziom nauczania, przystępna cena. Kurs przeszedł...
~Bb
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

artex wątek zamknięty Szkolenie zaliczone, prawko odebrane, postanowiłem zarekomendować ten ośrodek...
~martin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy "ARTEX". Jeżeli nie wiecie gdzie zrobić...
~Mily kursant ~ A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY! wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Wejherowie, bardzo miła atmosfera, dobrze i...
~kolezanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

SUPER SZKOŁA!!! POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę. Zwłaszcza Pana Arka - wykłady i jazda z wielkim...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Najlepsza szkoła jazdy wątek zamknięty Szkoła w której odniosłam wrażenie że chcą bardziej niż ja żebym zdała...
~ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam zrobienie kursu w ARTEX. Egzamin zaliczony. Bardzo polecam jazdy z...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

MK - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim kurs w tej szkole! Dzięki fachowemu podejściu pana Arka na...
~MK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

KruKo - opinia wątek zamknięty Pełna profeska. Pani w biurze bardzo miła i pomocna, wykłady ciekawe, jazda z...
~KruKo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Polecam :) wątek zamknięty Świetne podejście, bardzo profesjonalnie. Bardzo polecam :)
~pepe
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

kris - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście. Wykłady nie zanudzają z przyjemnością idzie się...
~kris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2013

POLECAM !!!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu w ARTEX , p.Arek super prowadzi...
~Anka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

hanula - opinia wątek zamknięty Prawo jazdy zdałam za pierwszym razem:)Szczerze polecam Artex!Wszyscy mili...
~hanula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam O.S.K. "ARTEX" dla wszystkich wahających się przyszłych kierowców. Co...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2012

polecam! wątek zamknięty najszczerzej polecam szkołę jazdy Artex, a zwłaszcza instruktora pana...
~m.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Super szkoła z Weja wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług tej szkoły . Chciałabym podziękować za naukę ....
~Przemek z Gminy Gniewino
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

brak zangażowania wątek zamknięty opieka jest do d... przesuwacie godziny jazdy bez poinformowania...
~Pawcio
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Podziękowania wątek zamknięty Serdecznie chciałabym podziękować, za profesjonalną i fachową nauke ;) za...
~Andziuula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

45

wątków

do góry