Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktor - opinia Kulturalni i wyrozumiali instruktor oraz wykładowca. Przestępna cena oraz...
~Wiktor
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

wojtek - opinia Szybko konkretnie i profesjonalnie, tak jedynie moge nazwać poziom nauczania...
~wojtek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

Mikołaj - opinia Bardzo polecam, bezproblemowo udało mi się zdać zarówno część teoretyczną,...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

kacper - opinia Profesjonalne podejście do kursanta. Caly kurs przebiegł w przyjaznej...
~kacper
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Ewa Przytuła - opinia Pan Roman bardzo ciekawie przekazywał wiedzę na wykładach, a Pan Damian z...
~Ewa Przytuła
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2022

Adam - opinia Super szkoła! Bardzo dobrze prowadzone zajęcia teoretyczne z nutką humoru są...
~Adam
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Kacper - opinia Jestem bardzo wdzięczny za poswiecony czas i staranność w przygotowaniu do...
~Kacper
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Magda K. - opinia Polecam tą szkółkę jazdy :) Jeździłam z Panem Romanem który miał do mnie...
~Magda K.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Kamil Sulewski - opinia Witam serdecznie Naukę jazdy samochodem zaczynałem od zera i dość szybko,...
~Kamil Sulewski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Danuta - opinia Moja przygoda z prawem jazdy ma dwa etapy. Rozpoczęłam naukę w innym ośrodku...
~Danuta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

Artur - opinia Osobiście bardzo polecam ośrodek.Zajecia teoretycznye są prowadzone badzo...
~Artur
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Bartosz P. - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera podczas nauki i bardzo cierpliwi instruktorzy. Naprawdę...
~Bartosz P.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Kasia Piotrowska - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Świetne podejście do kursanta i przyjemna atmosfera w...
~Kasia Piotrowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem, nauka była przyjemnością
~Magdalena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Krzysiek Sz. - opinia wątek zamknięty Świetne przygotowanie do egzaminu i przyjazna atmosfera. Kurs teoretyczny...
~Krzysiek Sz.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Martyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wybór tej szkoły jazdy! Wszystko jest tłumaczone jasno,...
~Martyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Filip - opinia wątek zamknięty Bardzo zachęcam do zapisu na kurs prawka w tej szkółce. Przede wszystkim na...
~Filip
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Adrian - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy. Polecam!!!
~Adrian
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Kacper - opinia wątek zamknięty Polecam OSK Efekt, a w szczególności Pana Damiana. Wyrozumiałość oraz pełne...
~Kacper
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Wiktoria M - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim świetny instruktor! Przygotowanie nie tylko pod egzamin, ale...
~Wiktoria M
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
410

postów

315

wątków

do góry