Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) wątek zamknięty Świetny ośrodek!!! Zdałam za pierwszym razem!!! Jazdy miałam z P. Romanem,...
~Klaudia ( Cardinale ;P )
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2008

:) zdałam wątek zamknięty Pozdrawiam wszystkich nowych kursantów.Ja zdałam za pierwszym razem uczyłam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2008

K - opinia wątek zamknięty Ja wprawdzie jeszcze nie zdawałam egzaminu państwowego, ale już wiem, że...
~K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2008

Zdałam!!!! wątek zamknięty Chciałam bardzo serdecznie podziękować panu Leszkowi Sokołowskiemu za...
~Karolina Grotnik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

EFEKT ! wątek zamknięty Efekt jest, zdałam! Niestety z początku trafiłam do innej szkoły nauki...
~Aneta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2008

Szczególnie polecam Pana Romana :) wątek zamknięty Jako była kursantka OSK Efekt stwierdzam, że lepiej trafić nie mogłam!...
~Patrycja Wiszniewska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 marca 2008

Janusz Opiela wątek zamknięty Uważam go za bardzo dobrego i konkretnego instruktora, który jest godzien...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

Rewelacja!!! wątek zamknięty Ośrodek jest bardzo w porządku, wykłady z Panem Leszkiem były ok. jak również...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

POLECAM!!!!:) wątek zamknięty Lekcje teorii z p. Leszkiem zlecialy szybko i przyjemnie. Dzieki tym lekcjom,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

gorąco polecam wątek zamknięty polecam EFEkT gdyż nauka jest bezstresowa i co najważniejsze efektywna do...
~Rafał.Wenskowski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 marca 2008

dobra szkoła :) wątek zamknięty wprawdzie chodziłam tu tylko na teorię, ale atmosfera bardzo miła i wiedza...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lutego 2008

PODZIĘKOWANIA wątek zamknięty Zdałem prawko:) Jestem zadowolony z wysokiego poziomu nauczania jaki...
~M.Jankowski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lutego 2008

POLECAM!!! wątek zamknięty Szkoła godna polecenia, zdałam za 1 razem bez żadnego stresu, szczególne...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam naukę w OSK"EFEKT" na Ujeścisku. Instruktor pan Roman...
~Ewa H.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Polecam !!! Bardzo Dobra szkoła jazdy. wątek zamknięty Według mnie szkoła ta prezentuje sie bardzo dobrze. Szkolenia na dobrym...
~TomO
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

BARDZO POLECAM wątek zamknięty POLECAM POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM :) EFEKT to strzał w...
~pabloo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

Moja Opinia wątek zamknięty Wszystkim gorąco polecam Ośrodek szkolenia EFEKT . Rewelacyjnie przygotowana...
~Agnieszka Berenthal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 grudnia 2007

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Najprofesjonalniej jak to tylko możliwe! Właśnie zdałem:) Polecam każdemu.
~Piotr Łuczkowski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

Malwa - opinia wątek zamknięty Ludzie,IDZCIE do EFEKTU.Na prawde jest super,wczoraj zdalam prawko,jestem...
~Malwa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Podziękowanie wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziekować Panu Leszkowi, za efektywną naukę:) wczoraj...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
410

postów

315

wątków

do góry