OSK Herkules

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Jana Heweliusza 11/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakub Nofz - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu gorąco, świetni instruktorzy, załoga w pełni zaangażowana by...
~Jakub Nofz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Ola - opinia wątek zamknięty jak najbardziej polecam, profesjonalne przygotowanie do egzaminu, który potem...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Kurs, dzięki któremu zdalem teorie i praktykę za pierwszym razem. Napewno...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lutego 2020

Julia - opinia wątek zamknięty Po kursie w OSK Herkules teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem, czułam...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Vladyslav Lysenko - opinia wątek zamknięty Polecam. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! W czasie...
~Vladyslav Lysenko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2019

Ania - opinia wątek zamknięty Wykłady prowadzone w sposób sprawny i interesujący- to coś więcej niż...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Dawid A. - opinia wątek zamknięty Wybrałem tę szkołę ze względu na jej miejsce w TOP3 szkół z najlepszą...
~Dawid A.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2019

Daria Garbacik - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam ta szkole jazdy . Profesjonalna nauka . Szczególnie...
~Daria Garbacik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Polecam każdemu kto chce szybko zdać wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i szybka nauka. Tomek i Łukasz idealnie tłumaczą i...
~Dawid
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Janusz - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia! Profesjonalni instruktorzy, super przygotowanie do...
~Janusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Natalia Lepisz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę!! Świetne przygotowanie do egzaminów tak samo jak do...
~Natalia Lepisz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Polecam! wątek zamknięty Egzaminy zdane za pierwszym razem 2 miesiące temu, nie jestem w stanie opisać...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Kamil - opinia wątek zamknięty Świetni instruktorzy, początki były ciężkie ale jestem bardzo zadowolony....
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy! Egzamin zdany za pierwszym razem
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 września 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Zdane za pierwszym razem!
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Katarzyna Zwiewka - opinia wątek zamknięty Szkoła godna polecenia.bardzo miła atmosfera. Egzaminy zdane.
~Katarzyna Zwiewka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Po nieudanym egzaminie w innym OSK zdecydowałam się wykupić dodatkowe jazdy w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

polecam!! wątek zamknięty Egzaminy zdane dzisiaj za 1 razem! Trafiłam do Herkulesa, dzięki mojej...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Polecam wszystkim OSK Herkules wątek zamknięty Naprawdę godna polecenia szkoła.Profesjonalizm i zaangażowanie instruktorów...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Patrycja - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy, miałam przygodę z innym OSK i dopiero po 5 latach...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry