Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Egzamin zdany wątek zamknięty Pan Jacek jest bardzo spokojnym i cierpliwym instruktorem. Problematyczne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Egzamin zdany :) wątek zamknięty skuteczne, konkretnie, najlepiej
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Pan Jacek jest najlepszy! wątek zamknięty Do Pana Jacka trafiłam po "wyjeżdżonych" 30 godzinach w innym OSK. Byłam...
~Jadźka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Serdecznie polecam !!! wątek zamknięty Wszystkim serdecznie polecam szkołę jazdy OSK Jedynka. Pan Jacek to najlepszy...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Tylko OSK Jedynka wątek zamknięty Pan Jacek jest niezwykle cierpliwym i spokojnym instruktorem. Wszystko...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Panu Jackowi zawdzięczam zdany egzamin wątek zamknięty Wykupiłam kurs na prawo jazdy w mało znanej szkole. Trasy egzaminacyjne nie...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pan Jacek - super nauczyciel, który znajdzie podejście do każdego ucznia!...
~Wiktoria/Виктория
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Idealny instruktor, polecam wątek zamknięty Kurs prawa jazdy wykupilam w innym osrodku i niestety stracilam wiele czasu....
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Bardzo Polecam Pana Jacka ❗ wątek zamknięty Po kilku negatywnych Egzaminach Wykupiłam jazdy u Pana Jacka który...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

NAJLEPSZY INSTRUKTOR NA ŚWIECIE wątek zamknięty Ależ się cieszę, że trafiłam do OSK Jedynka! Pan Jacek jest instruktorem z...
~Iga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Na prawde warte polecenia!:) wątek zamknięty Kurs robiłam gdzie indziej parę lat temu, ale dzięki Panu Jackowi w końcu...
~Marysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Najlepszy instrukotor Pan Jacek !:) wątek zamknięty Po 6 latach postanowiłam kontynuację prawa jazdy.Na początku zdawałam dwa...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Zdane dzięki Panu Jackowi!!! wątek zamknięty Absolutnie te 4 godz jazdy wykupione w OSK Jedynka po dwóch nie zdanych...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Kurs zrobiłam w innej szkole. Po dwóch niezdanych egzaminach umówiłam się na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Zdane wątek zamknięty Dzięki pomocy Pana Jacka po dwóch dodatkowych godzinach udało mi się zdać za...
~Szymon Bryska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Prawo jazdy zdane za pierwszym razem! Pan Jacek jest bardzo cierpliwa i...
~Nikola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Polecam wątek zamknięty Dodatkowe jazdy z panem Jackiem pomogły mi ogarnąć raz jeszcze po miesięcznej...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Pan Jacek Najlepszy ! wątek zamknięty Wykupiłam sobie parę godzin u Pana Jacka i zdałam dzisiaj egzamin ! Pan Jacek...
~Klaudia Baro
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Kultura osobista i zaangażowanie Pana Jacka mają przełożenie na umiejętności...
~Roma
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

OSK Jedynka - instruktor godny polecenia ;) wątek zamknięty Cieszę się, że zasugerowałam się umieszczonymi tu pozytywnymi opiniami i...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry