Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega zadowolony :) wątek zamknięty Bardzo sie ciesze ,ze poszedlem do tego osrodka ! Zdalem za 1 razem , i tylko...
~Grxxxc
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

POLECAM !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkołę, przyszłam tam pełna niepewności co do swoich...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

Polecam! wątek zamknięty Świetny ośrodek, gorąco polecam :) zwłaszcza moją instruktorkę p Karolinę i...
~Michalina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

Karolina - cudotwórczyni :) wątek zamknięty Uczyłam się jeżdzić u Karoliny i choć bałam się na początku nawet wsiąść na...
~Michalina (ta od Shakiry :D)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

MEGA ZADOWOLONY !! wątek zamknięty Poszedlem z polecenia , co tu duzo pisac ! Na dole zostalo juz wszystko...
~Marek W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Świetny ośrodek! wątek zamknięty Polecam wszystkim. Teoria bardzo Ciekawie przeprowadzona, nie ma, że Pan...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Sebastian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) wątek zamknięty Tyle osób już tu napisało że OSK Łozy najlepsze itp itd, ja oczywiście się do...
~Ika (D.K.)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

ZDALAM ZA 1 RAZEM ! :) wątek zamknięty Super osrodek, swietna atmosfera ! Ja jedzialam z Panem Kierownikiem...
~Sylwia G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

Polecam Sebastiana wątek zamknięty Polecam ten Ośrodek znakomite przygotowanie do egzaminu. Zdałem za pierwszym...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Stanisław Chrzustek !! wątek zamknięty Swietny osrodek, profesjonalna kadra,dobre ceny.Mialem mozliwosc jezdzenia z...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

Sebastian Miller. wątek zamknięty Swoją osobą stwarza super klimat, perfekcyjny, uczciwy, skupia się na każdym...
~Marta G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam kurs w tym ośrodku. Fachowa kadra instruktorów. Przystępna...
~M.J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

siwetnie ucza !!! wątek zamknięty Jazdy dodatkowe u Pana Stanislawa Chrzustek(kierownika osrodka ) !!!!!! Mega...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

Gorąco Polecam ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z całego okresu nauki do egzaminu.Zdałam za...
~Asik
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

POLECAM SERDECZNIE !!! wątek zamknięty Zdałam za drugim razem, tylko dzięki temu ośrodkowi . O jeździe samochodem...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

NAJLEPSZY! wątek zamknięty Dojezdzalem do tego osrodka az z Moreny i warto bylo !!!! Polecili mi znajomi...
~Marcin Chudy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

KAROLINA!! wątek zamknięty powiem tak. dzis miałam pierwszy egzamin i jestem potwornie szczęśliwa ,że...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

Polecam !!! wątek zamknięty Cala moja rodzina szkoli sie w tym osrodku , swietne przygotowanie do...
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

swietny osrodek !! wątek zamknięty NAJLEPSZY osrodek , znakomite przygotowanie do egzaminu,zdalem za pierwszym...
~Kacper
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

Warto!!! wątek zamknięty zdałem za pierwszym podejściem, naprawdę dobrze przygotowują (a na pewno...
~A. M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
131

postów

106

wątków

do góry