Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
100% Profesjonalizm wątek zamknięty OSK-OSKAR to na prawde profesjonalny osrodek szkolenia kierowcow. Kurs...
~Maciek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

ojoj wkońcu zdałem i juz nie dlugo bede pomykal:) :) wątek zamknięty Dziekuje bardzo instruktorowi Michasiowi za rzetelna i profesjonalna nauke...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Super! wątek zamknięty Egzamin zdany za pierwszym razem!!! Chciałabym wszystkim serdecznie polecić...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2007

Profesjonalny kurs nie tylko dla orłów ;) wątek zamknięty Wyczerpujące wykłady przekazane w bardzo zjadliwej formie bez suchego...
~Paweł Z.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2007

Chcesz nauczyć się jezdzić - dobrze trafiłeś !!! wątek zamknięty Zdałam egzamin!! Ośrodek naprawdę godny polecenia, nie znajdziesz lepszych...
~Izabela
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2007

POLECAM wątek zamknięty Szczegolne podziekowania dla Pana Krzysia-Czlowiek kulturalny,madry i...
~MONIA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 marca 2007

Podziękowania wątek zamknięty "OSKAR" to najlepszy ośrodek szkolenia dla przyszłych kierowców. Na...
~Kasia K.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

Zdałem za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Gorąco wszystkim polecam którzy chca w bardzo dobrej atmosferze zdobyc...
~Danielson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

POLECAM 8+)) wątek zamknięty Gdyby wszyscy instruktorzy nauki jazdy uczyli tak jak p. Krzysztof z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

GORĄCO POLECAM !! wątek zamknięty Zdałam egzamin. Jeśli mogę mieć swoje zdanie o ośrodku to uważam, iż jest on...
~Justyna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Podziekowania wątek zamknięty Serdecznie dziekuje panu Michalowi za profesjonalne przygotowanie mnie do...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Dziękuje!!!! wątek zamknięty Jesli chcesz nauczyć się jeździć,zdać prawko i nie bac się potem wsiąść...
~Mały Nerwus
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Profesjonalista wątek zamknięty ,,Wszystko co robię staram się robić najlepiej jak potrafie, dlatego też...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
299

postów

293

wątków

do góry