Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam OSK Oskar wątek zamknięty Witam polecam wszystkim bardzo serdecznie OSK Oscar jest on Super ośrodkiem...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Polecam OSK Oskar wątek zamknięty Serdecznie chciałabym polecić Ośrodek Szkolenia Kierowców Oskar jestem bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Bardzo dziękuję za fachowe szkolenie ;) wątek zamknięty Polecam serdecznie wybranie szkoły nauki jazdy OSKAR oraz instruktora...
~Roksana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy Oskar ,szczególnie Pana Wojtka Marszewskiego. Atmosfera...
~Marika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Super polecam wszystkim wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoly OSKAR,a szczegolnie z instuktora jazdy...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Polecam PANA JANUSZA wątek zamknięty Swój kurs zaczęłam w sierpniu,dziś już jestem szczęsliwa posiadaczką prawa...
~EMILIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

POLECAM PANA WOJTKA MARSZEWSKIEGO wątek zamknięty Polecam szkołe jazdy Oskar, ale w szczególności Pana Wojtka Marszewskiego....
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam szkole nauki jazdy Oskar, a w szczególności instruktora...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Polecam :) wątek zamknięty Bardzo dobre nauczanie :) polecam instruktora Pana Marcina
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Polecam Pana MARCINA PODGÓRSKIEGIO z OSK Oskar wątek zamknięty Gorąco polecam OSK Oskar, a szczególnie instruktora Pana MARCINA...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Instruktor -Wojciech Marszewski--- wątek zamknięty Goraco polecam osrodek Oskar!!! Skupie sie jednak na instruktorze,dzieki...
~Magdalena ER. -Fitness
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

POLECAM !! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam szkółkę OSKAR , dzięki niej zdałam prawko w mgnieniu...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Miałam problem ze zdaniem prawa jazdy, ale 2 h jazdy przed egzaminem z Panem...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

OSK Oskar- Świetny ośrodek Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę jazdy Oskar, a szczególnie instruktora Pana Wojtka...
~Kasia H
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Pan Wojciech Marszewski jest najlepszy wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkołę Oskar a przede wszystkim instruktora Pana...
~Wioleta G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2015

Świetny ośrodek wątek zamknięty Dzięki OSKAROWI szybko udało się zdać prawko. Pan Marcin był genialnym...
~olekk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Jednym z największych atutów OSK OSKAR jest instruktor MARCIN. wątek zamknięty Zaczynając od miłej atmosfery w biurze, ciekawych wykładów i przyjemnej...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

P. Janusz Górzny wątek zamknięty Instruktor świetny, tłumaczy bardzo dobrze, uczy jeździć poprostu znakomicie...
~aa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo dziękuję Panu Wojtkowi Marszewskiemu. Najlepszy instruktor...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

prawo jazdy wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Wojtka Marszewskiego. Zdawalnosc 100% bardzo dobrze...
~Karolin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
299

postów

293

wątków

do góry