Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - ocena Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły nauki jazdy. Czułam się bardzo...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 lutego 2024

Joanna - ocena Polecam Osk Piocar, świetna atmosfera, komunikacja,podejście do...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Jagoda Chowaniec - ocena Super kurs !!! Instruktor Piotr pierwsza klasa, duża cierpliwość i mega...
~Jagoda Chowaniec
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Lena - ocena Jak najbardziej polecam, wszystko zdane za 1 razem, a jazdy z Panem Piotrem...
~Lena
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Michał Z - ocena Bardzo dobrzy instruktorzy z wiedzą, umiejętnościami i miłym nastawieniem do...
~Michał Z
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

Oskar - opinia Po jazdach z Panem Łukaszem i Panem Arkiem byłem przygotowany do egzaminu,...
~Oskar
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Kamila - opinia Super szkoła jazdy. Pan Piotr bardzo wyrozumiały, cierpliwy i dużo tłumaczy....
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Dobrosława - opinia Polecam tą szkółkę Szczególnie pana Piotra, najlepszy instruktor, cierpliwy,...
~Dobrosława
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Cela - opinia Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców. Profesjonalizm, wysoki poziom...
~Cela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Roman - opinia W poniedziałek zdał egzamin-wynik pozytywny! Bardzo się cieszę, że trafiłem...
~Roman
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Jakub - opinia Wspaniali instruktorzy z masą cierpliwości która w moim przypadku była...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Beata - opinia Polecam tę szkółkę jazdy z czystym sumieniem. Dzięki Panu Piotrowi egzamin...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Iwona - opinia Rewelacyjne podejście do osób które dopiero uczą się jazdy. Mega cierpliwość,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2022

Olga - opinia Byłam na kursie w innej szkółce, ale nie czułam się po nim przygotowana ani...
~Olga
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Damian - opinia Polecam z całego serca, według mnie najlepsza szkoła w całym Trójmieście,...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

Filip Kierzek - opinia Jako iż zdalem egzamin teoretyczny jak i praktyczny moge z czystym sumieniem...
~Filip Kierzek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Artur - opinia Z całego serca polecam naukę w OSK PioCar! Jeżeli szukasz szkółki z...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Wiktoria Korczyk - opinia Najlepszy wybór jaki mogłam podjąć! Indywidualne podejście, świetna atmosfera...
~Wiktoria Korczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2022

Artur - opinia Szkoła godna polecenia w 100%. Zmiana szkółki z innej na Piocar w trakcie...
~Artur
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Łukasz - opinia Wielkie podziękowania dla szkoły jazdy PioCar, p. Piotra i P. Łukasza za...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry