OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrian - opinia Najlepszą szkoła w Trójmieście . W tej chwili zaliczyłem 10h jazdy ,...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2023

Kasia - opinia A ja mogę powiedzieć tyle, przeniosłam się w styczniu chyba z innej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

agata - opinia Prawo jazdy zdane za pierwszym podejściem bezbłędnie. Pan Piotr jest...
~agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Natalia - opinia Najlepszy Ośrodek! Nauka na najwyższym poziomie, profesjonalizm,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

Mariia L. - opinia Najlepsza szkoła i wykładowcy w całym Trójmieście ️ Serdecznie polecam...
~Mariia L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Ania Rozwadowska - opinia Dziękuje Mikołaju!!!! Miałeś racje- to był mój czas i historia zatoczyła koło...
~Ania Rozwadowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

Olix - opinia Bardzo polecam szkołę jazdy osk speed. zaczynając od profesjonalnego kursu...
~Olix
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Marzena - opinia Polecam osk speed miła atmosfera ,profesjonalizm przesympatyczni i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty A ja niestety nie moge polecic tej szkoly. W moim przypadku wspolpraca z nia...
~Alicja
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2020

Dorota M. - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Gdańsku. Jeżeli ktoś się zastanawia bez zastanowienia...
~Dorota M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Alicja H. - opinia wątek zamknięty Do OSK Speed trafiłam z polecenia koleżanki. Z początku nauka jazdy nie...
~Alicja H.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy Speed. Bardzo miła i przyjazna atmosfera, wysoki...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła. Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo polecam instruktora...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2022

Dominik - opinia wątek zamknięty Bardzo Bardzo polecam z całego serca OSK Speed. Według mnie, najlepszy...
~Dominik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla Pana Mikołaja ze Speedu . Przekazał swoją wiedzę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam zdałam bez problemów egzamin
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Illia Fedorenko - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za tak tak dobre przygotowanie do egzaminu! Wprawdzie jazdę...
~Illia Fedorenko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Natalia M. - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam osk speed. egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem....
~Natalia M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Władysław - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Speed. Przez całe szkolenie zawsze chętnie mi...
~Władysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Wielki szacunek dla Speed Gdańsk teoria zdana za pierwszym podejściem....
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1260

postów

1195

wątków

do góry