OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jaras - opinia wątek zamknięty Po 8 latach zarzuconego prawo jazdy postanowiłam powtórnie spróbować swoich...
~Jaras
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, szczególnie jeżdżenie z Panem Rafałem! Pomimo mojego...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lipca 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Po sześciu latach przerwy egzamin zdany za pierwszym podejściem. Pan Maciej,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lipca 2020

Julia - opinia wątek zamknięty Szkoła jazdy Speed była najlepszym wyborem. Zostałam bardzo dobrze...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

marek - opinia wątek zamknięty Witam wszystkich co mogę powiedzieć super szkoła Pan Janusz właściciel Super...
~marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Świetnie prowadzone zajęcia, które w łatwy sposób pozwaliły...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2020

Bogdan - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Ja po nauce jazdy z Panem Bogdanem zdałem egzamin za...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna szkoła nauki jazdy, Wykładowca fachowy,tak samo...
~Krystian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie zarówno...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Kate - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Zdane :) Instruktor Adam najlepszy - profesjonalne...
~Kate
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Filip Piasecki - opinia wątek zamknięty Kurs teoretyczny, bardzo fajnie prowadzony. Wiele praktycznych informacji,...
~Filip Piasecki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Anna K - opinia wątek zamknięty osk speed najlepsza szkoła dzięki której zdałam egzamin państwowy za...
~Anna K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Adrian - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła w szczególności polecam pana Rafała.
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Inga - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam tą szkołę jazdy, pełen profesjonalizm miła atmosfera...
~Inga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca, zdałam za 1 razem a to tylko i wyłącznie dzięki...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Grzegorz B. - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie , jak nauka jazdy to tylko w OSK Speed...
~Grzegorz B.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lutego 2020

Remek - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła pod względem poziomu nauczania, przygotowania do egzaminu...
~Remek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Jeśli mieszkając w Gdyni dojeżdżałam do Gdańska na kursna 7 rano to już...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Michalina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Profesjonalna szkoła nauki jazdy wraz z motywującym...
~Michalina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam tą szkołę jazdy. Długo zwlekałem żeby pójść na kurs,gdy juz trafiłem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1261

postów

1195

wątków

do góry