OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Viola - opinia wątek zamknięty polecam każdemu OSK Speed! Najlepsza szkółka,Teoria bardzo fajnie...
~Viola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

piotr - opinia wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie zarówno...
~piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy OSK Speed :) Państwowy egzamin teoretyczny jak i...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Szkółka jak najbardziej godna polecenia a przede wszystkim Pan Adam, jest to...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Ewelina.D - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić osk speed.na samym początku byłam przerażona...
~Ewelina.D
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu, dzięki niemu udało mi się zdać prawo jazdy....
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję przede wszystkim p. Agacie, która perfekcyjnie przygotowała...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 grudnia 2019

Kacper - opinia wątek zamknięty Super szkółka, instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminów i zawsze...
~Kacper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 grudnia 2019

Nieznany - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy , egzamin teoretyczny jak i praktyczny zaliczony za...
~Nieznany
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Tomek - opinia wątek zamknięty Świetny poziom nauczania,zdałem za 1 razem,pan instruktor Adam najlepszy w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Agata - opinia wątek zamknięty Wszystko super, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem,...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Dzieki Panu Adamowi praktyka zdana za pierwszym razem. Jasny i zrozumiały...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem! Pan Adam ma anielską cierpliwość, tłumaczy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Kurs rozpoczęłam we wrześniu, a w dniu dzisiejszym oczekuje już na dokument...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Natalia - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku. Wiedza przekazywana jasno i klarownie. Brak...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 listopada 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Szkoła super, ale najlepszy p. Adam. Ten to potrafi nauczyć jeździć. Nigdy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Polecam! Pan Rafał w roli instruktora jest perfekcjonistą, początkowo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Emilia - opinia wątek zamknięty Bardzo mocno polecam!! Świetne przygotowanie na kursach teoretycznych przez...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Polecam OSK Speed !!! Wykłady teoretyczne z Panem Januszem były bardzo dobrze...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2019

Świetna szkoła ! wątek zamknięty Świetna szkoła super podejście do klienta polecam instruktora Rafała który...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1261

postów

1195

wątków

do góry