OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie prowadzone zajęcia z teorii i w praktyce . Instruktor na...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

SZKOŁA SPEED TO BARDZO DOBRY WYBÓR wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z NAUKI W TEJ SZKOLE.POLECAM JA KAZDEMU.JAZDA W...
~Kamila P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 marca 2009

SUPER SZKOŁA,PRZEMIŁY INSTRUKTOR;) wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole! wykłady prowadzone ciekawie;)...
~Kasia Żyżun
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Jak robic prawo jazdy to tylko w SPEED :) wątek zamknięty Do SPEED trafiłam dzięki internetowi Wybrałam tą szkołę ze względu na jej...
~Sylwia Sz.
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

SZKOŁA SPEEDAUTO TO NAJLEPSZY WYBÓR!!!!!!!!!! wątek zamknięty Szkoła stosunkowo od niedługiego czasu na rynku, wkrótce bedzie triumfować i...
~Sandra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Panie Januszu Opiela - Zdałam za pierwszym razem :) !!!!!! wątek zamknięty Szczęście sięga zenitu, czuję się wspaniale, teraz tylko zakup auta:). Dla...
~Karina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

100 RAZY NA TAK !! :D wątek zamknięty Jeżeli ktoś ma wątpliwości,co do wyboru OSK z czystym sumieniem SERDECZNIE...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Serdecznie polecam- NALEPIEJ I NAJSYMPATYCZNIEJ:) wątek zamknięty Zarówno wykłady jak i godziny praktyczne w miłej, sympatycznej i bezstresowej...
~Agata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

SERDECZNIE POLECAM !!!! 100% ZAUFANIA ! wątek zamknięty Miła i konkretna obsługa klienta. Znakomicie prowadzone wykłady i jazdy na...
~Mariusz P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Najlepszy OSK! Naprawdę polecam! wątek zamknięty Część szkoleniowa minęła w bardzo miłej atmosferze, a poziom wykładów był...
~Kinga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Super! Profesjonalnie i z humorem! wątek zamknięty Pan Janusz nie był moim pierwszym instruktorem nauki jazdy tak więc mam pewne...
~jaga383
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 stycznia 2009

6! Możliwe, że lepiej nie trafisz. wątek zamknięty Pan Janusz ma bardzo profesjonalne podejście do kursantów, jazdy z nim są...
~K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

POLECAM WSZYSTKIM ! ! ! wątek zamknięty Ośrodek SPEED godny polecenia, wykłady profesjonalnie prowadzone!!!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Najlepszy instruktor pod Słoncem:)))))))))))) wątek zamknięty Gorąco polecam ośrodek szkolenia SPEED...profesjonalne wyposazenie...
~Daga
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców!!! wątek zamknięty W związku z wymogiem pracodawcy, abym zrobił kurs prawo jazdy, zacząłem...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

polecam wszystkim wątek zamknięty wykłady bardzo ciekawie i profesjonalnie prowadzone, jazda z Panem Januszem...
~Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

Piotr - opinia wątek zamknięty Świetne wyposażenie i miła atmosfera. Polecam wszystkim!
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 grudnia 2008

Pełen profesjonalizm POLECAM!!!!!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę Pana Janusza SPEED, wykupiłam kurs nauki jazdy w...
~Weronika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 grudnia 2008

Wielkie Podziękowania dla Janusza Opieli :PPPPPPPPP wątek zamknięty Dzisiaj zdałem egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem :PPPPPP. Polecam...
~Andrzej Repta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 grudnia 2008

Karolina - opinia wątek zamknięty Wykłady na bardzo wysokim poziomie, jazda staje się przyjemnością a nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1260

postów

1195

wątków

do góry