O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J. A. - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam OSK Obelix! Egzamin zdany bezproblemowo . Jazdy...
~J. A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2021

Dag - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym! Gorąco polecam! Mocno polecam instruktura Jacka, spokój,...
~Dag
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Elwira - opinia wątek zamknięty Zaczęłam kurs w Obelixie po złych doświadczeniach w innym ośrodku. Była to...
~Elwira
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Diana - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę jazdy Obelix. Profesjonalne i indywidualne podejście...
~Diana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Janek - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Profesjonalne podejście od pierwszych zajęć...
~Janek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Oliwia - opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo bardzo polecam !!! Super szkoła, szczególnie polecam na jazdy...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Franciszek - opinia wątek zamknięty Świetna szkółka, wszystkie egzaminy zdane za 1 razem, szczególnie polecam...
~Franciszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Witam , dziś miałem ostatnie zajęcia z Sz.P Żanetka , Pani Żaneta jest...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam - przeszedłem w Obeliksie prawie pełen kurs praktyczny...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam ośrodek szkolenia kierowców Obelix. Instruktorzy fachowo przekazują...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

Grzegorz J. - opinia wątek zamknięty Moja sytuacja wyglądała tak, że kurs na prawo jazdy zacząłem 10-12 lat temu i...
~Grzegorz J.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 czerwca 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc młodej osobie z białego samochodu jakiej udzielił mi na...
~Dorota
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła nauki jazdy w Gdańsku!Pierwsze podejście do egzaminu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Malwina - opinia wątek zamknięty Świetni instruktorzy jazdy, wykłady jasne i logiczne, dostępność jazd bez...
~Malwina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkole jazdy Obelix! Zajęcia na najwyższym poziomie....
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam OSK Obelix. Egzaminy państwowe zdane za pierwszym...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Dominika - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Obelixa. Zarówno teorie jak i praktyke zdałam za pierwszym...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy. Teoria przekazywana w przystępny sposób. Część...
~Maks
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Polecam wątek zamknięty Szkoła jazdy Obelix to był wybór, który okazał się strzałem w 10. Wykłady...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Rewelacyjny wątek zamknięty Polecam OSK Obelilix calym swoim serduchem. Egzaminy wewnętrzne zdane za...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
529

postów

524

wątków

do góry