O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze polecam! wątek zamknięty Instruktor Maciej i Daniel bardzo cierpliwi, nauczyli wszystkiego krok po...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

przede wszystkim: cierpliwości. wątek zamknięty Obelix jest specyficznym OSK, zaraz wyjaśnię co mam przez to na myśli....
~kursantka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Szczerze polecam! wątek zamknięty Wydawało mi się, że nauka jazdy musi być stresująca i uciążliwa -...
~kursantka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

Tobiasz Wronka - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę Obelix! Miałem szczęście uczyć się prowadzić u pana...
~Tobiasz Wronka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam OSK Obelix, instruktorzy bardzo kompetentni, życzliwi, pomocni,...
~gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

Kursant wątek zamknięty Dzięki Panu Krzyśkowi i Panu Jackowi zdałem egzamin państwowy praktyczny za...
~Kursant
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Wreszcie zdane! wątek zamknięty Po kilku nie zdanych egzaminach praktycznych w PORDzie postanowiłem spróbować...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Najlepsza szkoła nauki jazdy! wątek zamknięty Po pierwszym nieznanym egzaminie praktycznym koleżanka poleciła mi dokupić...
~Maja :)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Pozytywna opinia wątek zamknięty Witam, bardzo polecam Obelixa tym którzy zaczynają jazdy i mają stresa, ja...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2019

Zdane wątek zamknięty co tu pisac jak obelix jest idealna szkola jazdy mega instruktorzy polecam...
~Slawek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Instruktorzy super, organizacja fatalna wątek zamknięty Co najmniej połowa z instruktorów jest bardzo sympatyczna. Wprawiają w dobry...
~Zlekceważona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Najlepszy ośrodek nauki jazdy!!! wątek zamknięty Najlepsi instruktorzy, super atmosfera. Pan Krzysiu i Jacek to bardzo...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

Polecam kazdemu!!! wątek zamknięty Polecam szkole ,obelix, profesjonalne podejscie do klienta, . Szybko...
~Patryk. O
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Dziękuje bardzo za wszystko, czego mnie nauczyliście!!! wątek zamknięty Egzamin na prawo jazdy zdałem, co prawda za drugim razem, ale to wynikało nie...
~Mariusz J.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Polecam - jazdy doszkalajace wątek zamknięty Zdałam! A to wszystko dzięki panu Krzysztofowi. Żałuję, że wcześniej nie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Super - jazdy doszkalające wątek zamknięty Dokupiłem 4h dodatkowych jazd i od razu zdałem! Bardzo przydatne wskazówki...
~kierowca
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Obydwie części szkolenia przeprowadzone bardzo profesjonalnie, w przyjemnej...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

najlepsza ! wątek zamknięty Polecam sredecznie osk obelix. Jazda z p.żanetą,z którą miałam lekcje nauki...
~*
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Najwspanialsi (: wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim OSK Obelix. Dzięki niemu zdałam egzamin...
~Zofia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Miła atmosfera podczas jazd, profesjonalni instruktorzy i dobre wspomnienia. :)
~P. S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
529

postów

524

wątków

do góry