O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Ich:) wątek zamknięty Myślę, że lepszego ośrodka niż Obelix wybrac nie mogłem, super atmosfera, co...
~Jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 lipca 2008

Szybko , tanio i skutecznie ! wątek zamknięty Dzięki Jurkowi i Danielowi - wspaniałym instruktorom szybko opanowałam jazdę...
~Elwira
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lipca 2008

Qje Panowie :)) wątek zamknięty Gdyby tylko nie te nerwy..stres..bole brzucha :p dzis o 6'1o zdalem...
~Qczek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lipca 2008

Rewelacja !!!!! wątek zamknięty Prawo jazdy w kieszeni - a to dzięki przemiłym, przecierpliwym instruktorom -...
~Aneta K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

DRżYJCIE MIESZKANCY 3MIASTA - WYJEZDZAM NA ULICE... !! wątek zamknięty No i wreszcie ja też mogę się tu wpisać a powoli traciłam wiarę w ludzi. Nie...
~Bliźniaczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 czerwca 2008

Zdałam za 1 razem!!! wątek zamknięty Coś co wydawało się niemożliwe,okazało prawdziwe-zdałam za 1 razem!!!Udało Mi...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 czerwca 2008

MAM PRAWKO!!!! wątek zamknięty Choc chodziłem do innej szkoły to w Obelixie nauczyłem się jeżdzic. Dziękuję...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 czerwca 2008

SUPER,SUPER,SUPER!!! wątek zamknięty Polecam ten ośrodek szkoleniowy, bo naprawdę jest tego wart!!!...
~Anka K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

Chłopaki na PIĄTKĘ wątek zamknięty No męczyłem się z prawem jazy prawie 7 lat, za żadne skarby nie mogłem zdać...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 maja 2008

Rewelacja wątek zamknięty Nie sposób znaleźć lepszego ośrodka szkolenia kierowców niż Obelix....
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2008

Daniel i Jurek są poprostu THE BEST:):) wątek zamknięty Wszystkim gorąco polecam którzy chcą się zapisac na prawko OSK OBELIX!!Jest...
~Marlena:):)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2008

ZDAŁAM ZA 1 RAZEM!!! wątek zamknięty Zdałam za 1 razem! A udało mi się to dzięki instruktorom nauki jazdy z...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2008

:D wątek zamknięty Wspaniali instruktorzy, miła atmosfera podczas jazd i ciekawe wykłady....
~kursantka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

;) wątek zamknięty Dołączam się do wszystkich poniższych wypowiedzi ;) Ośrodek godny polecenia....
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Kazdego kto chce robić kurs na prawko, zachęcam do odbycia go w OSK OBELIX !...
~:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

Szkoła nr 1 w 3mieście!!!!! wątek zamknięty Wydawać by się mogło niemożliwe, a jednak!!!! Zdałam prawo jazdy za 1. razem!...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

POLECAM POLECAM POLECAM wątek zamknięty Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem!!! Świadczy to o rewelacyjnych...
~Aga S
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2008

polecam:P wątek zamknięty Chłopaki są super,bardzo sympatyczni i "elastyczni" nauka szybka i...
~Weronika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 marca 2008

jesteście najlepsi wątek zamknięty to najlepsza szkoła jazdy, zdałam za pierwszym razem a to o czymś świadczy...
~Kasia Kordel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 marca 2008

~~~~REWELACJA~~~~ wątek zamknięty No i nareszcie ja mogę się tu wpisać:-))) Dzisiaj zdałam nie powiem, było...
~IZA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
529

postów

524

wątków

do góry