Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia Serdecznie polecam współpracę z Panem Damianem Rusnakiem. Transakcję zakupu...
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Joanna - opinia Polecam P.Macieja Niewiadomskiego z Obrotni Nieruchomości,który znalazł mi...
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Tomek - opinia Polecam współprace z biurem Obrotni, pełen profesjonalizm i ukierunkowanie na...
~Tomek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Adam - opinia Nie wiem czego więcej oczekiwać. Jest świetny kontakt, jest konkretny plan,...
~Adam
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Sebastian - opinia W sprzedazy mieszkania pomagal mi Pan Maciej, ktory jest naprawde...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Przemysław - opinia Pełna satysfakcja i bezpieczeństwo transakcji. Jako sprzedający mieszkanie...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Andrzej - opinia Polecam Biuro Nieruchomości obrotni. Miałem przyjemność być klientem Pana...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Marzanna Bartnicka - opinia Z przyjemnością polecam wszystkim osobom,chcących skorzystać z usług w...
~Marzanna Bartnicka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Alicja Krüsch - opinia Gorąco polecam firmę Obrotni Nieruchomości, a zwłaszcza Pana Mateusza...
~Alicja Krüsch
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Magda - opinia Serdecznie polecam współpracę z biurem nieruchomości Obrotni. Miałam...
~Magda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Gosia i Bartek - opinia Rzadko kiedy zdarza się, że ze świadczonej przez kogoś usługi jesteśmy w 100...
~Gosia i Bartek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Łukasz - opinia Sprzedaż mieszkania z Panem Maciejem bezproblemowa, nie ma tematu którego nie...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

Sylwia Król - opinia Bardzo serdecznie polecam firmę Obrotni Nieruchomości, a w szczególności Pana...
~Sylwia Król
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

Asia G. - opinia Polecam Firmę Obrotni Nieruchomości w 100% w szczególności Pana Kacpra,od...
~Asia G.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Piotr L. - opinia Z całego serca polecam współpracę z Obrotnymi! Pomogli nam w szybki sposób...
~Piotr L.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Misiek - opinia Polecam współpracę z firmą Obrotni. Podczas sprzedaży mieszkania miałem...
~Misiek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 października 2022

Ela - opinia Polecamy każdemu, kto planuje zmienić coś w swoim życiu. Szczególnie Pana...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Robert - opinia Najlepsi Agenci w Trójmieście! Powierzyliśmy im sprzedaż mieszkania w Oliwie,...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Daria - opinia Polecam w 100% Za zaangażowanie, za profesjonalizm i indywidualne podejście...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 października 2022

Szymon - opinia Miałem okazję sprzedawać mieszkanie i korzystając z pomocy Pana mateusza...
~Szymon
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry