Widok

Ochrona danych osobowych - studia podyplomowe z perspektywą

Opinie do artykułu: Ochrona danych osobowych - studia podyplomowe z perspektywą.

Agencja Rozwoju Pomorza oraz Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa podjęły współpracę, na mocy której od października ruszą studia podyplomowe "Ochrona danych osobowych w praktyce". Nauka będzie trwała dwa semestry, a celem studiów jest przygotowanie uczestników do pełnienia zadań specjalisty w tej dziedzinie. O programie nauczania na nowym kierunku oraz korzyściach płynących ze zdobytych podczas nauki umiejętności rozmawiamy z Katarzyną Moszczyńską, kierownikiem studiów.

Agencja ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

troche wydumany ten kierunek

etat dla Rodowca to chyba w jakiejs giga-korpo handlowej gdzie walają sie setki tysiecy adresow w bazie danych. ile takich firm jest na pomorzu? 5? 7? a w kazdej tylko jedno stanowisko. kolejny rzut ksztalcenia sily roboczej dla Warszawy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

yeah

to gdzie pracuje sie po takich studiach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Artykuł długi,nawijanie makaronu na uszy,kuszenie widokiem na zatokę z sal wykladowych,katering,niedziela wolna a cena? Wydaje mi się że Rodo można ogarnąć w 3 miesiące w formie szkoleń jesli byłaby potrzeba firm.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni wiedza jak doic kase z ue

Ale na granty dla innych kasy nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Macie doswiadczenie?

Tylko takie ze robicie kursy? Ha ha ha. A kto bedzie uczyl? Prosze o liste dorobku zawodowego, naukowego, listę publikacji. Ja wam moze zrobic rzeczywisty kurs, bez certyfikatu ale z wiedza. Tylko ze tu nie chodzi o to by ja komus przekazac tylko pozwojnie zgarnac kase z ue i od sluchacza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezsens

Wyrzucone pieniądze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Srednia szkola nauczy scielenia lozka wiec 2 semestry na troche teorii

Buhahahahaaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie

Byłam na kursie i uważam, że to były dobrze zainwestowane pieniądze - świetni wykładowcy i dużo praktyki, bez prawniczego bełkotu. Mogę polecić. Ze studiów nie skorzystam ale też nie rozumiem tego hejtu - fajnie, że się rozwijają i taka oferta jest dla osób zainteresowanych zdobyciem zawodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm może niekoniecznie z tego kierunku, ale studia podyplomowe to dobry pomysł. ja się zapisałam w tym roku na wsb, chciałabym dostać awans i wydaje mi się, że nowe umiejętności mogą mi w tym pomóc. dla spóźnialskich - jeszcze można się zapisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wsb

Tez aplikowałam na wsb. teraz właśnie zaczęłam studia i bardzo mi się podoba atmosfera i podejście wykładowców. Są wymagający i właśnie o to chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry