Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warsztat Ciąża po Chińsku wątek zamknięty Długo zbierałam się za napisanie tego co teraz czytasz droga przyszła mamo....
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Polecam zajęcia z Edytą! wątek zamknięty Korzystam z masaży u Edyty od lutego b.r. Wybrałam się z ciekawości i chęci...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Ukojenie dla duszy i ciała wątek zamknięty Po raz pierwszy w Centrum OdNowa pojawiłam się w zeszłym roku. Od tego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Miejsce pełne pozytywnej energii, witalności i radości Życia:-) Życzliwe i...
~Anna Narloch
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Cudowne przewodnictwo i opieka wątek zamknięty To wyjątkowe miejsce z szeroką ofertą dla ciała i duszy. Przewodnictwo i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Bardzo polecam. wątek zamknięty W gabinecie pracują terapeutki, które leczą dolegliwości CUDownie , usuwają...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lipca 2018

Profesjonalne doradztwo z użyciem metod medycyny chińskiej wątek zamknięty Zwróciłam się do centrum OdNowa w związku z problemami żołądkowymi. Iza...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Polecam - doświadczyłam dobrej jakości masażu wątek zamknięty Podczas ostatniego urlopu nad morzem odwiedziłam Centrum Odnowa w Gdańsku....
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Znają się na rzeczy! wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem pozytywnej energii jaka bije od Izy, Bogusi i Edyty....
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

uduchowiony profesjonalizm wątek zamknięty Jedno slowo - Super!!!❤
~Dariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Opinia wątek zamknięty Miejsce stworzone przez cudowne kobiety, ich energia, zaangażowaniae, wiedza,...
~Jw Roszkowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Cuda..... wątek zamknięty Wspaniałe miejsce... Odmieniło życie moje i moich bliskich.... bardzo Wam...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Rewelacja!!!!!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, tematyka i wykonanie usług na najwyższym poziomie. Nie...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

OdNowa - DZIEKUJE wątek zamknięty Pacjentka OdNowy zostalam w maju 2014, kiedy centrum bylo jeszcze marzeniem...
~KasiaA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Czas zadbac o siebie wątek zamknięty Jestem od kwietnia stalym klientem. Przewartosciowalo to pozytywnie wiele...
~Natalia M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Energo Terapeuta wątek zamknięty Bardzo polecam Firmę OdNowa Centrum za efekt i działanie ich zabiegu. Byłam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Polecam wszystkim bez wyjątku wątek zamknięty Polecam wszystkim bez wyjątków. Odnowa Centrum odmieniła i uratowała moje...
~Milena Rogacewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Janek wątek zamknięty Profesjonalnie i miło polecam
~Janek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Cudowne miejsce wątek zamknięty Cudowna, życzliwa atmosfera, cudowna, profesjonalna obsługa. Chce się...
~Ewa Różańska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Wyjątkowe miejce i ludzie! wątek zamknięty Wspaniała terapia przywracająca równowagę psycho-fizyczną. Działająca...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry