Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dr. n. Witold Libionka - neurochirurg wątek zamknięty Wspaniały lekarz o najwyższych umiejętnościach i wspaniały sympatyczny człowiek.
~Mirek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

... wątek zamknięty Dr. Libionka operowal mi guza mozgu. Wspanialy fachowiec, cieply,bardzo mily...
~Stala pacjetka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

dr n. med. Piotr Jende -Dziękuję :-) wątek zamknięty Nie miałam czasu na niepewność ani lęk. Znalazłam się w odpowiednim czasie i...
~Pani Szyja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

operacja kręgosłupa torbiel z uciskiem na nerw wątek zamknięty Operował mnie p. Doktor W. Libionka. Wspaniały lekarz. Przed zabiegiem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Neurochirurgia WSS wątek zamknięty Tak wysokiego poziomu usług i rewalacyjnej i profesjonalnej obsługi dawno nie...
~Córka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Dr.Witold Libionka wątek zamknięty Są takie zdarzenia losowe, po których nawet silny człowiek staje się słaby i...
~Aleksander i Renata Nastały
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu, polecam
~pacjent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

podziekowanie wątek zamknięty Bardzo dziekuje za operacje w tak szybkim terminie.Zasluga...
~Hanna Krol
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2013

lekarze specjalisci wątek zamknięty Byłam na operacji kręgosłupa w szpitalu Copernicus w Gdańsku. Jestem bardzo...
~gda75
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

neurochirurgia wątek zamknięty trafiłam przez przypadek na ten oddział, ale dziękuję opatrzności że się tak...
~Wiola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Operacja mózgu wątek zamknięty Miałam powiedziane przez lekarzy za granicą, że nie usuną mi całego guza, a...
~Pacjentka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Operacja guza mózgu wątek zamknięty 2 listopada zabrało mnie pogotowie do Szpitala w Gdynii. Bardzo szybko...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Ratowanie życia wątek zamknięty Dr Liczbik uratował moje życie. Brak odpowiednich słów, by podziękować za...
~K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 października 2009

Fantastyczni specjaliści leczący w rodzinnej atmosferze wątek zamknięty :-) właśnie wróciłam z zabiegu z tego oddziału. Przede wszystkim, cały...
~Kaś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

14

wątków

do góry