Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodziłam 19.09.2014 r. wątek zamknięty Rodziłam 19.09.2014 r. i powiem szczerze, że ogólnie jest ok. Nie liczcie na...
~meba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

kliniczna wątek zamknięty witam do szpitala trafilam 12.06.2014roku na patologie ciazy na ten oddzial...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

przyjazny szpital :-) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, bylam na patologii ciąży kilka dni i potem tam...
~magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Podziękowanie wątek zamknięty Przebywałam na leczeniu na Oddziale Ginekologii na przełomie lutego i marca...
~ID
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Wspaniałe położne na patologii ciąży wątek zamknięty Trudno polecać szpital, który na dodatek dedykowany jest "najtrudniejszym"...
~Pacjentka z Gdańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

koszmar ! wątek zamknięty W trakcie ciąży pojechałam do tego szpitala , ponieważ zaczęłam mocno krwawić...
~monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

Naprawdę dobra opieka wątek zamknięty Gdy byłam w ciąży odwiedziłam w tym szpitalu oddział patologii 3 razy i za...
~Szczęśliwa mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 października 2010

Wiecznie brak miejsc dla kobiet po terminie wątek zamknięty Cztery razy odmówiono przyjęcia małżonki na oddział patologii , dwa razy po...
~jarko
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2010

Wspaniała obsługa. wątek zamknięty Trafiłam do tego szpitala z poronieniem.Bardzo się bałam bo nigdy wcześniej...
~Monika B.-K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Duże zmiany wątek zamknięty dobra opieka , profesjonalne podejście , uczuciowe ,życzliwe pielęgniarki z...
~Handzia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

Prof.J.Emerich wątek zamknięty Jestem zrozpaczona, dowiedzialam sie, ze profesor J. Emerich przeszedl na...
~chora r.j.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

31

wątków

do góry