Widok

Odklejone jajo płodowe, odklejona kosmkowka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny.
Może któras będzie w stanie mi doradzić. Jestem na początku 9 tc., wczorajsza wizyta potwierdziła ciążę, ale dowiedziałam się też, że jajo odklejone jest w 3 miejscach i że mam leżeć. Dostałam d*phaston 2x1 tabl. i siedzę w domu, staram się leżeć. Jest to dla mnie tym cięższe, że czuje się naprawdę dobrze.
Nie mam krwawienia żadnego.
Jako że lekarka, u której byłam nie należy do sympatycznych i pomocnych, nie uzyskałam zbyt wielu informacji. Nie wiem jak rozwija się dziecko, wiem tylko że serce bije. Kolejna Wizyta dopiero za tydzień, a ja świruje.
Możecie polecić dobrego, sprawdzonego ginekologa z odrobiną empatii i zrozumienia, że ten stan jest dla mnie nowy i nie wiem co się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa Paszkiewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sławomir Matkowski. Na pewno przyjmuje w Lux Medzie przy Jana Pawła i na Piecewskiej (przychodnia Gabinety przy Piecewskiej). Prowadził moją ciążę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wybieraj się nigdzie, weź leki lez, na tak wczesnym etapie nikt nie jest w stanie zrobić nic więcej, albo ciąża potoczy się dalej albo nie, nie ma żadnych Innych metod leczenia. Byłam w podobnej sytuacji z tym że na wcześniejszym etapie, u mnie akurat podtrzymanie d*phastonem było błędem bo okazało się że puste jajo płodowe. Czasem natura wie co robi i usuwa uszkodzony zarodek aczkolwiek może to tylko problem z hormonami i d*phaston pomoże. Nic nie możesz zrobić, dbać o siebie i leżeć i być dobrej myśli.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry