Widok

Odkupię posciel przedszkolaka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
taka aby pasowala dla chłopaka ew gdzie kupie nową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aby kupić nową pościel musisz się przygotować odpowiednio. To nie jest takie proste jak się myśli.
Najpierw zaleciłbym odpowiednie badanie dziecka czy dziecko przypadkiem nie jest uczulone na bawełnę - Uwaga zdarzają się takie przypadki!! Później problemy ze zdrowiem, czy z siusianiem w nocy. Matki wtedy szukają problemu, a to z bakteriami a to z psychiką, a najczęściej winowajcą jest nie odpowiednia pościel z bawełny!!!

Odpowiedni dobór kolorów, aby pasowało dla chłopca - UWAGA nie mogą być kwiatki. Kwiatki pobudzają żeńskie neurony a tym samym prowadzi to do zwiększenia Estrogenu. U chłopców najlepiej samochody, sportowcy atletyczni lub ewentualnie coś z Marvela.

Nową pościel zakupisz tylko u specjalistów! i to nie byle jakich. Generalnie polecam z Gdańska Głównego wsiąść w tramwaj numer 2 do przystańsku "Łostowice Świętokrzyska" stamtąd wsiąść w kolejny tramwaj numer 295 do Zakoniczyna. Tam znajduje się firma produkująca pościele dla chłopców o nazwie: "Nowe pościele (nie stare) tylko dla chłopców". Polecam. Zakup pościeli tylko przeznaczonej dla chłopca to koszt około 15 zł. Polecam się serdecznie na przyszłość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeśli masz trochę większy budżet to polecam śpiworek przedszkolaka motherhood; kosztuje sporo, koleżanka mnie przekonała że warto, kupiłam i nie żałuje;
my mamy ten model co nadal jest w sprzedaży (żółto-szare puzzle - kupowałam dla synka); mamy go 2 lata
w przedszkolu już dzieci skończyły leżakowanie, teraz synek ma go w domu; czasami ma okresy że spi pod nim jak pod kołdrą , a jego zwykła kołdra leży w nogach łóżka nieużywana;
często sie nim bawi; używa do swoich kontrukcji czyli budowy namiotu lub tym podobnych; bierzemy go w tym roku na wakacje, bo nie wiem czym nas uraczą w hotelu (może tylko prześcieradło do przykrycia), a złożony spiworek w pokrowcu w walizce bez problemu sie zmieści
pierze sie go w pralce, b.szybko schnie; ma dodatkowo wydłużoną część na ktorej się leży, wiec synek na lezaczku nie uzywał już dodatkowej poduszki;
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry