Widok

Odradzam

Wybrałem tą szkołę ponieważ była to jedna z nielicznych szkół mundurowych w trójmieście. Szkoła cieszyła się dobrymi opiniami starszych roczników. Wycieczek związanym z profilem jest mizernie mało. Wyposażenie umundurowania do zakupienia jest nie w całości. Co wyglądało troszkę żałośnie jak któryś z uczniów ubierał do koszuli żółte spodnie i kolorowe obuwie. Negatywną sytuacją i opinią tej szkoły stał się fakt zmiany dyrekcji. Dyrekcja wprowadziła napiętą sytuacje dla całej szkoły. Częste konflikty dyrekcji z nauczycielami co dało się odczuć uczniom. Wsparcie dyrekcji dla uczniów zerowe. Jest to przykre ponieważ wydaje się że szkoła jest dla uczniów nie odwrotnie. Pieniądze z rady rodziców nie wiadomo jak wykorzystywane. Każdy widział jednak jak wyglądał catering pewnego gabinetu. Lecz nie jest to najważniejsze. Poziom nauczenia za sprawą paru nauczycieli bardzo wysoki którzy z wielkim sercem potrafili nam także pomóc i poradzić dobrą radą. Co sprawia że zawsze będę dzięki nim wracał chętnie do tych paru lat pamięcią. Zwłaszcza ogromne brawa i zasługi należą się BW JS BP ŁD JP jesteście wielcy ;)

 Moja ocena

IV Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 34  |  (kategoria: Szkoły średnie)

  • Poziom nauczania: 4
  • Wyposażenie: 2
  • Zajęcia dodatkowe: 1
  • Bezpieczeństwo: 4
  • Ocena ogólna: 2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oświadczenie Rady Rodziców

Oświadczamy, że nie zgadzamy się z negatywnymi opiniami zamieszczonymi na stronie www.trojmiasto dotyczącymi wydatkowania składek przez Radę Rodziców ZSO nr 5 w Gdańsku. Informujemy, że na spotkanie Rady Rodziców może przyjść każdy chętny, o czym rokrocznie informujemy poprzez zebrania z rodzicami (we wrześniu - na początku każdego roku szkolnego).

Nieprawdą jest, aby środki z Rady Rodziców były wydawane na catering lub się upłynniały. Prawdą jest, że ze środków RR się rozliczamy przed innymi rodzicami i przedstawiamy rok rocznie na stronie szkoły sprawozdanie z wydatków za dany rok. Serdecznie zapraszamy do lektury: http://www.4lo.gda.pl/rada-rodzicow

Rada Rodziców ZSO nr 5 w Gdańsku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry