Widok

Odradzam

Żak Temat dostępny też na forum:
Powiem tak cena za kurs przekłada się na jakość wykładów, czuję się okradana Pani która powinna być od 7.45 przychodzi o 8.30 bez powiadomienia wcześniej kursantów i co gorsza szybciej kończy i mówi, że to jest normalne w sxkole żak że kończymy o 14 a nie jak w planie o 17. Na stronie jest oferta że najtańszy kurs że 160h!!! Za cene 139zl za miesiąc! No ale chyba nie!!!!
Moja ocena
oferta: 1
 
poziom nauczania: 1
 
czas trwania kursu: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie nigdy nic podobnego nie miało miejsca i nauke wspominam dobrze. Może zależy jak się trafi ale znajomi którym polecałam żaka też są zadowoleni hmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło. Sama chodzę na kurs i bardzo mi się podoba, nie ma problemów z nauczycielami i widać że chcą nam przekazać jednak tą wiedzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry