Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pierwsze, własne mieszkanie wątek zamknięty Moje pierwsze mieszkanie kupiłam za pośrednictwem Jolanty Odrzywolskiej....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Bardzo profesjonalna obsługa wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Inna agencja męczyła się z naszym mieszkaniem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

pełen profesjonalizm i szybka, bezproblemowa transakcja wątek zamknięty Polecam to Biuro Nieruchomości, a w szczególności Panią Olę. Jej pełne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

~Elzbieta Dudzinska - Dokpesi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Polecam wszystkim szukającym sprawnej obsługi wątek zamknięty Witam, Gorąco polecam usługi biura, moja sprawa została sprawnie i szybko...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Gorąco Polecam. wątek zamknięty Gorąco polecam usługi firmy. Jestem bardzo zadowolony. Działają błyskawicznie...
~Przemysław P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Pełen profesjonalizm, wyjątkowe biuro :) wątek zamknięty Gorąco polecam każdemu kto planuje sprzedaż swojego M. Biuro w pełni...
~Patryk i Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Firma Odrzywolska&Wójcik bezpiecznie i profesjonalnie przeprowadziła mnie...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Polecam wątek zamknięty Witam, korzystałem wielokrotnie z usług Odrzywolska&Wójcik Nieruchomości,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

nie moglam trafic lepiej! wątek zamknięty Przez trzy lata probowalam sprzedac mieszkanie i nic....Dopiero,kiedy...
~KATARZYNA MIK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Gorąco Polecam Agencje! wątek zamknięty Polecam Agencję Nieruchomości "Odrzywolska&Wójcik" za sympatyczne podejście...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Sprzedaż mieszkania wątek zamknięty W biurze Odrzywolska & Wójcik uzyskaliśmy kompleksową obsługę sprzedaży...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Za takim doradcą to i w ogień... wątek zamknięty Gorąco polecam Agencję Nieruchomości Odrzywolska & Wójcik, a zwłaszcza Panią...
~Bartosz Kohnke
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Zakup mieszkania wątek zamknięty Serdecznie polecamy współpracę z biurem Odrzywolska i Wójcik (Gdynia). Dzięki...
~Agnieszka i Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

pozytywną opinia dla biura nieruchomości wątek zamknięty Polecam to biuro nieruchomości. Bardzo kompetentna obsługa, pomocna i życzliwa.
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, fachowa i zarazem sympatyczna obsługa i pełne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Hanna - opinia wątek zamknięty To nie pierwsza moja transakcja w tej agencji - dlatego mogę powiedzieć, że...
~Hanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Polecam !! wątek zamknięty Jeżeli szukasz mieszkania i jednocześnie pomocy przy jego zakupie to szczerze...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Biuro godne polecenia! wątek zamknięty Biuro Odrzywolska&Wójcik polecili mi bliscy znajomi i był to strzał w...
~Iwona Piszcz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

M.Pruss - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa,umiarkowana prowizja,duża oferta
~M.Pruss
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

87

wątków

do góry