Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sklep ogrodowy Jeżeli chcecie sobie sprawić drzewa owocowe, drzewa ozdobne albo krzewy...
~ogrodnik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

owoce Witam,zalezy mi na tym,by nawiazac w spolprace z firmą,kora zajmuje sie...
Wakohh
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Pielęgnacja roślin o ogrodzie Dzień dobry. Posiadam od wiosny ogród. Nasadziłem kilkanaście roślin i chyba...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Siatka druciana, zgrzewana - gdzie? Witam Chciałem się zapytać czy ktoś może wie gdzie jest taki sklep w gdańsku...
Murzyn
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2013

Pomoc Zwracam się do Was z prośbą. Ciężko mi jest samej wszystko ogarnąć. Pracuje...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Kwiaty doniczkowe na sprzedaz - TANIO !!! Bardzo ladne !!! Dekoracyjne !!! Mam do sprzedania bardzo ladne i bardzo tanie kwiaty doniczkowe - Reo...
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2021

leżak czy krzesło "ogrodowe"? Który sprzęt Waszym zdaniem lepiej sprawdzi się na plaży? Moje stare rzeczy...
nowakos
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Pielęgnacja ogrodów Firma dar ogrodu zajmująca się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów i...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2022

Doniczki na balkonie - jak postawić, żeby były bezpieczne? Witajcie. Mam problem z tym, jak postawić doniczki na balkonie. Nie mam...
kleksik
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2016

Mrówki biorą wszystko, co zasiałam. Jak sobie z tym poradzić? Próbuję olantować trochę szpinaku, rzodkiewki, marchewki itp. Problem w tym,...
AdienMakram
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Roślina zamknięta w lodzie podczas zimowej burzy Mieszkam w Seattle i mamy teraz bardzo zimne przystawki. Dowiedziałem się, że...
JoejJiel1
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Echinacea Purpurea Green Twister Hej wszystkim, spodobała mi się Echinacea Purpurea Green Twister - odmiana ta...
wiwo12
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Rozmnażanie roślin doniczkowych Hej. Jakiś miesiąc temu zdecydowałam się na ukorzenienie mojej Monstery....
wiwo12
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

sałata ;) Witajcie. Od niedawna jestem posiadaczką działki ogrodniczej i postanowiłam...
~Kaśka ogrodniczka :D
9

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2014

ślimaki na działce czy znacie jakieś naturalne sposoby na wszechobecne ślimaki bez skorupy na...
~A-N
19

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2016

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
13

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2015

skoro tu ogród to podrozdział kobiety... to co za zwyrol to planował? informuję, za potalem urzędowym miasta, że dziś rozdano kilka tysięcy...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Sadzonki Gdzie w Gdansku moge dostac sadzonki pora, selera itp?
~Autor
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

zamienł bym się chętnie oferuję wyhodowane na parapecie sadzonki physalis i pomidorów Zotych...
~tX
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Madziarrra
27

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry