Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Projekt ogrodu Cześć :) Czy możecie polecić firmy projektujące ogrody + koszt wyceny...
magda478
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2018

Hortensja Kupiłam piękna hortensje chyba bukietową. Niestety postawiłam ją na pełnym...
~Gg
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

Kocia muzyka Muzyka jest jak ogród a ogród jak muzyka, kto mi nie wierzy niech stąd szybko...
~Kocio
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Własne grzyby Witam, właśnie zamówiłem grzybnię borowika szlachetnego, gdyż zamierzam...
~Anime
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2019

TO żyje :) O perypetiach z działkową glebą pisałem w innym wątku. Włozyłem w nią sporo...
~sa∂yl
115

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2018

Gdzie kupie leżaki drewniane w Gdansku i okolicy ? Witam serdecznie Szukam porządnych leżaków drewnianych do mojej kawiarni....
korniczek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Gdzie kupić sztuczne kwiaty i podkłady pod Święto Zmarłych? Podajcie jakieś miejsca , giełdę czy sklep w necie , cokolwiek gdzie kupię...
~reba
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2013

Cztery Pory Roku firma ogrodnicza Serdeczne podziekiwania dla firmy Pana Przemka za bardzo dobrze wykonana...
DarekC
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Gdzie kupić rabatki Poszukuję rabatek, pelargonii, surfinie itp...Najlepiej od ogrodnika na...
~Gośka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Własne grzyby jadalne Serwus, Czy Ktoś próbował z sukcesem zaszczepić w swoim ogrodzie/lesie...
~lukrecja
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Usuwanie starych pni Jeden z pni na moim terenie porośnięty jest grzybami, które rozkładają go...
~lukrecja
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2019

Pachypodium-palma Madagaskaru-gwiazda Afryki Czy jest tu ktoś, kto hoduje tego sukulenta? Podlewam go od października raz...
~Magda-lena
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Nadwyżki do oddania Chciałam rozpocząć wątek, chodzi mi o nadwyżki. Dokładniej mówiąc na każdej...
~balbina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

Sr*jtaśma w służbie ogrodnictwa Kiedy zimą siedziałem na Necie, łykając jak pelikan wszelakie porady...
~sa∂yl
30

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Przewód do oświetlenia zewnętrznego płaski h05RNH2-F 2x1,5 mm czarny Poleca specjalny przewód do oświetlenia zewnętrznego Girland płaski h05RNH2-F...
~amk hurt
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

what's up? Szczerze mówiąc: nie wierzę, że ktoś mi odpowie tu, na tym Forum. Ale może...
~sa∂yl
21

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2017

Gdzie kupię w Gdańsku stacjonarnie sadzonki truskawek? Chciałam posadzić lipiec -sierpien...
~ala
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

CZY KTOŚ kupuje rośliny z wysyłkowego katalogu BAKKER? Czy to nie jakaś ściema? babcia przyniosła mi ten katalog, jak zamówisz to...
Karolinka29
86

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Barierki balkonowe Czesc, powiedzcie mi, jaki macie sposob na dekorowanie barierek balkonowych?...
lullla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Rośliny na balkonie a koty Witam :) Planuję zaaranżować balkon na miejsce wypoczynku. Meble, kolory,...
trojkcik
5

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry