Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Prace w ogrodzie/działce w lutym Czy oprócz przycięcia drzew i krzewów owocowych powinnam coś jeszcze zaplanować?
~Jaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Jak pielęgnować rośliny ogrodowe jesienią i zimą? Chodzi przede wszystkim o trawnik, o rośliny byliny, o które trzeba dbać...
~chamsa
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Koszenie trawy i pomoc w ogrodzie:) Chetnie pomoge w pracach ogrodowych:-) W razie potrzeb zapraszam do kontaktu...
~MIchal
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Wątek ogrodniczy 2014 Witam wszystkie ogrodniczki. W tym tygodniu zamierzam sadzić zioła do...
~emilia
87

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

pomocy :) Witam. Ja, wieczna mieszkanka bloków, kupiłam gotowy dom z ogrodem. Dom...
~anula
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Gdzie w okolicy Gdańska czarny bez, krzew? Planuję robić sok, więc ważne by był dalej od ulicy w możliwie naturalnym...
majasia81
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Bluszcz przy płocie Witam,mam parę zapytań :) * Czy sadząc bluszcz przy płocie trzeba zasadzić...
~nma
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Wymiana sadzonek/nasion/roślin Witam, Dużo osób wysiewa na wiosnę nasionka, robi porządki na działkach - a...
~Jagna23
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2016

ścięcie tuji Witam chciałabym ściąć od góry thuje na 1 m wysokości /z góry/ oraz z boku...
dana20
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Gdzie kupię budleję Dawida? Szukam budleję, odmianę black knight. może wiecie, gdzie można kupić?
~bombi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Kwiat mirt - gdzie kupię? Poszukuję rosliny mirt. Czy gdzies mozna ja kupic. Za rok mam komunie córki i...
~ala
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

pomogę w pracach w ogrodzie itd Witam serdecznie. Oferuje pomoc w ogrodzie jak i w domu. Na terenie 3 m i...
~x-man
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

ktoś kupił tęczową róże? Witam czy ktoś kupywał tęczową róże z kolbud jest ogłoszenie,ale czy to takie...
~anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Jakie prace w lutym/marcu na działce? jakie prace powinnam wykonać na działce ogrodniczej w marcu (lub w tym...
~A-N
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Duża ilość os :( Czy w Waszych ogródkach w tym roku też jest wyjątkowo dużo os? Macie jakieś...
~Ona
44

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Leśniczówki w Gdańsku - choinki? Gdzie można ściąć choinki na terenie Gdańska?
~ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Ogród zimowy Witam. Zbieram informacje na temat zakładania ogródka zimowego. Koszt, czas...
user_138512321402
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Zabezpieczanie ogródka działkowego przed zimą Nie wiem jak zabezpieczyć ubikację przed mrozami. Pierwszą toaletę zalałem...
~działkowiec
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry