Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mrówki jak wytępić żółte mrówki w ogrodzie?
~mycholina
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Kwiaciarnia w Gdyni otwarta 15.08...? poszukuje jak w temacie... Czyli kwiaciarni jutro 15.08 otwartej, prosze o...
~monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Kwitnące rośliny jednoroczne, które nie rozsiewają się. czy istnieją łatwe w uprawie w ogrodzie rośliny jednoroczne- kwiaty, które...
~A-N
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Gdzie można kupić wąż ogrodowy 1" na metry? Może ktoś wie, gdzie w Gdańsku można kupić gruby, gumowy wąż ogrodowy - ale...
~AgusiaGda
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Elastyczny wąż ogrodowy - opinie Ktoś ma? Jestem ciekawa czy/jak się sprawdza? Warto kupić?
~AgusiaGda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Ogródek na balkonie - pomoc Cześć, Od jakiegoś czasu myślę o tym, aby zrobić sobie na balkonie mały...
~Łukasz
17

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Uprawa łubinu fioletowego. Fioletowe pole - gdzie w okolicach Trójmiasta. Witajcie czy ktoś może w okolicach trójmiasta spotkał się gdzieś na jakimś...
daimen
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Trwa w rolkach na banińskich podwórkach Witajcie, Ma ktoś z Was trawę z rolki? Mam parę pytań: 1. Jak z...
~Juka
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Kompostownik - pytanie Mam pytanie do wszystkich, którzy mają w ogródku kompostownik.Założyliśmy go...
~Graszka
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Szkółka Ogrodnicza - gdzie? Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną szkółke ogrodniczą? Chciałabym kupic...
Polcia
15

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Trawnik dywanowy z rolki - gdzie kupię w Trójmieście? wątek zamknięty Gdzie w Trójmieście kupie trawnik z rolki?????
~Sara123
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Thuje - jaką szkółkę polecacie. Witam z jakiej szkółki kupić tuje szmaragd, kogo polecacie. Słyszałem, że...
~;]
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

Dziki dereń na terenie trójmiasta - gdzie? Witam poszukuję krzaczków dzikiego derenia na terenie trojmiasta wiem ze...
~Anna
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Tania poczta kwiatowa. Ktoś wie gdzie?? wątek zamknięty Tak jak w temacie ? na internecie za 18 roz ceny wahaja sie ok 200 zł czy...
AgaAmelka
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2012

WIANEK z żywych kwiatów... gdzie? Szukam kwiaciarni ( w Gdańsku) w której robią zielone ("żywe")...
NitkaN
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Thuje - gdzie najtaniej w okolicach Trójmiasta? Witam gdzie najtaniej w okolicach trójmiasta zakupie thuje schmaragd? Ma ktoś...
~czarnula
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Geranium - anginka - cytrynek - gdzie dostanę w Gdyni? Czy ktoś się orientuje, gdzie w Gdyni można kupić taką roślinkę?
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Jemioła czy może ktoś widział jemiołę "nie na drzewie" przydałaby się na...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Choinka w doniczce - gdzie kupię w okolicach Trójmiasta? Gdzie w okolicach trójmiasta kupie choinkę ok 180 cm w doniczce? Chodzi mi o...
~gaga
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Gdzie kupić choinkę? gdzie kupić choinkę w gdańsku? Przeprowadziłam się do Gdańska i szukam...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry