Oliwa Do Ognia

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Kołobrzeska 63A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga wątek zamknięty Suuuuuuuper pizza w "artystycznym" nieładzie lokalu - ogólnie luz. Ten trzeci...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Pizza jak nigdzie :) wątek zamknięty Wczoraj dzięki przyjaciołom odkryłam tę przepyszną pizzę. Ponieważ był to mój...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Pizza smaczna, obsługa dno. wątek zamknięty Pizza smaczna, menu trochę ubogie ale obsługa w tym lokalu to już totalna...
~Janek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Pizza poprawna. Obsługa dramat wątek zamknięty Słowa dzień dobry, proszę, itp. Nieznane obsłudze. Pepsi podają bez szklanki....
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

pyszna pizza:) wątek zamknięty Bardzo dobra pizza, na pewno wrócę tam :)
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Pyyycha! wątek zamknięty Fajne miejsce z klimatem, przepyszna, świeża i niedroga pizza w Gdansku,...
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam nikomu kto chce spędzic miło czas.. zaspana obsłyga? to mało...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Przepyszna pizza! wątek zamknięty Pizza jest po prostu genialna! Cienkie ciasto i czuć, ze składniki są...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Amatorszczyzna wątek zamknięty Mała knajpa z fajnym pomysłem i całkiem smaczną pizza robioną we włoskim...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Coś jest na rzeczy... wątek zamknięty Moja obserwacja będzie zbieżna z większą częścią większości komentarzy: pizza...
~roy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Zawiodłem się wątek zamknięty Byłem dzisiaj w porze lunchu. Zachęciła mnie pizza robiona w piecu. Niestety...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Przepyszna pizza na cienkim cieście! Lokal wprawdzie mały, ale ma swój klimat :)
~klientka ;)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Pizza super wątek zamknięty Menu krótkie i dobrze. Pizza truflowa miodzio w gębie coś nie powtarzalnego...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Cisza jak w grobie. wątek zamknięty Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy po wejściu do lokalu to "Dlaczego...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

prawdziwa włoska knajpka ! rewelacja ! wątek zamknięty Trafiłam tu przypadkiem i miejsce od razu przypadło mi do gustu. Przede...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

mieszane uczucia wątek zamknięty po mojej wizycie w weekend śmiało mogę powiedzieć: -obsługa,tj. panowie byli...
~Pati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

moje wrażenia. wątek zamknięty Trafiłam do Oliwy... nie przez przypadek, skłoniła mnie na pewno niezła...
~Viola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Bosko bo Włosko wątek zamknięty Nie wiem co zainspirowało właścicieli restauracji ale dawno nie natknąłem się...
~Andżelo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

prawdziwa włoska pizza, taka jaką można zjeść przy Fontannie di Trevi ! wątek zamknięty przepyszna, prawdziwa włoska pizza:) lokal zrobiony w fajnym minimalistycznym...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

bardzo dobra i przystępna cenowo pizza wątek zamknięty bardzo dobre ciasto, dobrej jakości składniki. ogólnie się nie zawiodłem, a...
~Mike Wazowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry