ONE WAY

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 185

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - opinia Polecam ta wypożyczalnię szybko i na czas Pani Andzelika bardzo słowna,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

Ilona Pellowska - opinia Jestem zachwycona profesjonalizmem Pani Angeliki, ofertą i samochodem za...
~Ilona Pellowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Wszystko Ok pełen profesjonalizm Pani Angelika przemiła kobitka polecam w 100...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Wynajem auta halorent wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony auta zadbane miła obsługa i polecam bardzo
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

POLECAM :-) wątek zamknięty Jestem zachwycona obsługą, ofertą. Wszystko można bezproblemowo załatwić. Na...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Super wątek zamknięty Bardzo rzetelna firma. Korzystalem kilkakrotnie i zawsze bylem zadowolony....
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Niezawodność! wątek zamknięty Kilka razy korzystałam z usług firmy one way i za każdym razem wszystko...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Wypasik na maXa :) wątek zamknięty Nie skorzystam z innej wypozyczalni. Tylko "One Way"... p.Angelika nie...
~Marcin G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Po raz pierwszy wynajmowalam sama auto. wątek zamknięty Odebralam autko na lotnisku i tam tez oddalam, zadnych problemow, zadnych...
~Izabela Wisniewska
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Pani Andżelika jest profesjonalna i nie zastąpiona. Podstawiła i odebrała...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

polecam dobra wypozycalnia wątek zamknięty Autko potrzebowalem na dwa dni.Niema problemu z podctawieniem auta w...
~ROBERT
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Bardzo przyjemnie i profesionalnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakosci uslugi, auto czyste i zadbane zadnych...
~PC
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Rewelacja wątek zamknięty Pilnie potrzebowałam wypożyczyc auto na 3 dni,kazdemu polecam tą własnie...
~Zuzanna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

POLECAM wątek zamknięty Samochód potrzebowałam na tydzień. Przylot na lotnisko w gdańsku po godzinie...
~Anna Ciesielska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Zdecydowanie polecam!!!! wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z wypożyczalni samochodów i jestem bardzo...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty obsługa bardzo miła, oferta jest ok, ceny także spoko każdy znajdzie auto na...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy ONE WAY jestem bardzo zadowolony, ponieważ autko w...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

POLECAM wątek zamknięty auta czyste i zadbane. Tanio w porównaniu do innych firm. Plusik za to że nie...
~Ryszard S
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

polecam wątek zamknięty oferta bardzo przystępna cenowo obsługa bardzo profesjonalna i mila duży...
~mario-dario
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Przykro mi ale nie polecam. wątek zamknięty Otrzymałem samochód bardzo stary w niskiej cenie ale to nie rekompensuje...
~Adam
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry