Widok

Opieka nad małym psem

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry.
Szukam dla naszego psa doraźnej opieki w razie naszego wyjazdu. Do tej pory pies jeździł do moich rodziców. Niestety pojawił się tam inny piesek i nie ma możliwości, aby nasz tam zostawał. Wiem, że istnieja różnego typu "hotele dla zwierząt", jednak mi zależy , aby na czas naszej nieobecności , pies był w jakiejś zaprzyjaźnionej rodzinie. Nie może być tam innym zwierząt;) Nasz nie akceptuje innym psów czy kotów. Pies ma 3 lata, jest stosunkowo mały(5,5 kg), systematycznie odrobaczany, szczepiony, posiada włos i jest wykastrowany. Jest przyjazny do ludzi i dzieci.
Może znajdzie się jakaś rodzina, która byłaby skłonna "przygarnąć " od czasu do czasu naszego pieska? Oczywiście odpłatnie;)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mogłabym (Gdańsk), nie mam zwierząt, poproszę o kontakt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź;) poproszę maila
Na pewno się odezwę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jdyda@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja rownez:j-l1@o2.pl, moja corka- prawie nastolatka uwielbia psy, a nie mamy wlasnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę , by piesek poznał wcześniej nowych ,,zastępczych" opiekunów,- był z dwa/trzy razy u nich w domu, bo każdy pies jest skłonny do ucieczki, gdy nagle znajdzie się w nowym domu. Koniecznie szelki, najlepiej złączone z obrożą smyczą. Piszę z doświadczenia ludzi, którym pomagamy w szukaniu psów. To tragedie. I, by dzieci z nowego domu nie wychodziły same na spacer z Państwa pieskiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

do góry