Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna zabawa dla dziecka i rodziców wątek zamknięty Byłam wczoraj z dzieckiem w Loopysie, było świetnie. To nasza kolejna wizyta...
Maggda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Uczestnictwo w projekcie Grundtvig Education and Culture pt.Foreign Language Drama wątek zamknięty Festiwal jest najwspanialszą przygodą jaką było mi kiedykolwiek doświadczyć....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

korzyści z kursu;) wątek zamknięty Witam! W marcu tego roku zrobiłem kurs barmański w szkole Masters of...
~Tomasz Bartosik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Bylym pierwszy raz w minibrowarze wątek zamknięty Bylym pierwszy raz w minibrowarze, wiec nie za bardzo znam sie na takich...
~Claude
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Najlepszy na monciaku ! wątek zamknięty Trochę ciasno - OK Trochę słaba wentylacja - zgodzę się. I tu lista słabych...
~Abbadon1983
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

bomba ! wątek zamknięty Sobota była z*******AAA pod każdym względem ;)
~Robert
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Citroen C4 wątek zamknięty Warsztat godny polecenia. Oddałam auto zarysowane a odebrałem zrobione jak...
~JOANNA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

marta - opinia wątek zamknięty to co sie dzieje w tej przychodni, jeżeli chodzi o rejestrację, to skandal -...
~marta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

Super.! wątek zamknięty Zgadzam się w 100% że pan J. Napiórkowski jest bardzo wyrozumiałym...
~Gdańszczanka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Świetna zabawa dla dziecka i rodziców wątek zamknięty Byłam wczoraj z dzieckiem w Loopysie, było świetnie. To nasza kolejna wizyta...
~Maggda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

super!! wątek zamknięty Świetne ceny, miła i szybka obsługa! Polecam!!!
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

kontakt telefoniczny wątek zamknięty .. po co podajecie nr telefonu - skoro nikt nie odbiera !
~Jerzy Antonowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Violetta - opinia wątek zamknięty Jestem pacjentką tej przychodni od stycznia 2011r. W poprzedniej musiałam się...
~Violetta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Mega zadowolona wątek zamknięty Polecam Panią Karolinę! Jest przesympatyczna a poza tym wie jak dobrze ściąć...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Bateria wątek zamknięty Niekompetentna wciskająca klientowi nie zamówiony towar twierdząc, że skoro...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

NAJLEPSZA APTEKA W TRÓJMIESCIE wątek zamknięty bardzo szeroki asortyment; doskonała, ambitna obsługa z dużą wiedzą i chęcia...
~stały klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim było szybko, profesjonalnie i przyjemnie. Jazdy miałam z...
~Sylwia B
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować Panu Michałowi za film, który nakręcił...
~Daria K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Klimatyzacja GRUPON wątek zamknięty Nie polecam tego warsztatu!!!1. Zostałem naciągnięty na koszty. Robiłem u...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

usługi kosmetyczne wątek zamknięty Trafiłam do Ecosfery zupełnie przypadkiem, muszę przyznać,że jestem...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375602

postów

289705

wątków

do góry