Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przyjęcie po weselu - poprawiny :-) wątek zamknięty Firma zorganizowała przyjęcie w domu po weselu. Jedzenie było bardzo smaczne,...
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Mimo wszystko nie polecam! wątek zamknięty Wybrałam sie do salonu, poniewaz mialam blisko i potrzebowalam zrobic szybko...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Firma godna polecenia wątek zamknięty Dobre ceny, fachowa obsługa.
~kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

zaskoczenie! wątek zamknięty mimo iż zabieg wykupiony na gruperze to wykonany w 100% profesjonalnie i...
~KAMIL
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Kalibracja sprzętowa monitora...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

absolutne NIE dla pediatrów - KOBIET wątek zamknięty byliśmy dwukrotnie z chorym dzieckiem Za pierwszym razem w miarę, ale za...
~Marcin
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

kredyt hipoteczny wątek zamknięty Polecam usługi realizowane przez te biuro.Załatwiłem kredyt na dobrych...
~Marcin T
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

polecam wątek zamknięty bardzo dobry warsztat, solidnie wykonana usługa za rozsądną cenę, fachowcy 1...
~kps
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Świetna zabawa w luźnej atmosferze wątek zamknięty Mój syn bardzo lubi uczestniczyć w zajęciach. Świetna zabawa, swobodna...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

skoda fabia - opinia wątek zamknięty polecam serdecznie szybka, profesjonalna i miła obsługa. Naprawdę godna...
~skoda fabia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Naprawdę polecam!!! wątek zamknięty Sushi wyśmienite. Naprawdę polecam. Zamawiam zawsze do domu, więc nie oceniam...
~Klientka z ul.Kosynierów
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Z całą odpowiedzialnością polecam. wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością polecam. Zakupy w tym sklepie to czysta...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Polecam !!!! wątek zamknięty Tomek robił mi tribala na ramieniu na około starej dziarki,nic niemusiałem...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

PIEKARNIA Z WIELKIM SERCEM wątek zamknięty SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PIEKARNI CARRE ZA PYSZNE PIECZYWO, SMACZNE PĄCZKI...
~WYCHOWAWCA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Nie polecam wątek zamknięty Zamówiliśmy na dowóz kilka dań obiadowych i pizze. Pierś z kurczaka była...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Super !!! wątek zamknięty Dziś gdy słoneczko cudownie grzało wybrałam się z wizytą do tej cudownej...
~O.J
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

TAK! wątek zamknięty Beatis był piątym z kolei salonem, który odwiedziłam. Spotkałam się tu z...
~aa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Szeroki asortyment. Bardzo dobre polskie rowery marki UNIBIKE. Kupiłem w tym...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

nie polecam sa fajniejsze miejsca w gdansku wątek zamknięty masakra przez duze M. co do obslugi tragedia bardzo nie mili.... zmarnowany...
~jaaaaaaa
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Kilka rzeczy... wątek zamknięty 1. selekcjoner, faktycznie bylo to juz jakis czas temu i moze juz go nie ma,...
~IS
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375951

postów

290008

wątków

do góry